Autor Wątek: Wypadki i potrącenia  (Przeczytany 521183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #180 dnia: 02 Lip 2011, 10:50:17 »
Dziękuję kolejnym dobrożyczeniodawcom :) Drex, akurat kość łódeczkowata jest dość paskudna w zrastaniu, bo jak pisał kolega piętro wyżej, jest słabo ukrwiona, ale ponieważ jeszcze nie mam pewności co do tego złamania, nie będę krakać :) A, i zamierzam się pojawić jutro na rowerach na buspasach, cóż, najwyżej będę trzymać kierownik czterema palcami prawicy, bo kciuk jest nieczynny ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #181 dnia: 02 Lip 2011, 16:32:43 »
kurde tylko mi nie mów że nie będziesz jechała na "rowerem po wybrzeżu" !!! a wydawałaś się że potrafisz jeździć, i pamiętasz co Ci mówiłem w środę wieczorem?? Środkiem pasa do króćset bo się zabijesz :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #182 dnia: 02 Lip 2011, 17:21:43 »
Dziękuję kolejnym dobrożyczeniodawcom :) Drex, akurat kość łódeczkowata jest dość paskudna w zrastaniu, bo jak pisał kolega piętro wyżej, jest słabo ukrwiona, ale ponieważ jeszcze nie mam pewności co do tego złamania, nie będę krakać :) A, i zamierzam się pojawić jutro na rowerach na buspasach, cóż, najwyżej będę trzymać kierownik czterema palcami prawicy, bo kciuk jest nieczynny ;)
Jeżeli zamierzasz się pojawić to możemy zrobić prosty "test" na to, czy to jest ta kość. Nie bolesny i nie inwazyjny, pewnie Cię już tak badali, ale będziesz musiała sobie nacisnąć jedno miejsce w nadgarstku. Mi tak właśnie lekarz zdiagnozował to złamanie. Na RTG nie było widać nic, dopiero po dwóch tygodniach pięknie na pół pęknięta kość. Do tego jestem szczęściarzem, bo nie mam żadnej utraty ruchomości nadgarstka ani bólów tegoż, i tego właśnie Tobie życzę, oczywiście w pierwszej kolejności, żeby nie był złamany. :)


PS. Po złamaniu na drugi dzień zaczął nadgarstek puchnąć mi, jak z Twoim?
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2011, 17:28:10 wysłana przez Mhrok »

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #183 dnia: 03 Lip 2011, 03:11:22 »
a wydawałaś się że potrafisz jeździć
MYSH, tu nie czas i miejsce na kiepskie złośliwostki. Na "Rowerem po wybrzeżu" chciałabym pojechać, nie wiem, czy na całą trasę, bo muszę się dostosować do planu wydawniczego i harmonogramu prac wewnątrz tegoż w jednej z moich kopalni. Chęci w każdym razie rosną.
Mhrok, jeszcze raz Ci dziękuję :) Jednak nie przyjdę na "Rowery na buspasy", bo dopiero co wróciłam z imprezy i muszę ją odespać ;) Czy nadgarstek mi spuchł - tego nie wiem, bo nie zdejmowałam opatrunku (zmiana w poniedziałek), ale kciuk mi nieco zsiniał i też trochę bardziej boli. Natomiast to na pewno ta kość, bo na rentgenie coś tam widać i tak powiedział ortopeda, że to właśnie ten gnat ;-)
Ja tam mimo wszystko patrzę w przyszłość optymistycznie i dziękuję Bogu, że skończyło się tylko tak :) Pozdrawiam!
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Komu w drogę temu rower.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #185 dnia: 10 Lip 2011, 23:30:37 »
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,rowerzysta-zginal-pod-kolami-pociagu,242343.html

Głupia śmierć, ale na własne życzenie. Nie usłyszeć i nie zobaczyć pociągu to się trzeba postarać. Zwłaszcza na rowerze, gdzie silnik nie zagłusza hałasu zbliżającego się składu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #186 dnia: 10 Lip 2011, 23:45:35 »
No właśnie też mi się tak wydawało. A może on chciał tak skończyć albo myślał że zdąży...
Komu w drogę temu rower.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #187 dnia: 11 Lip 2011, 00:00:08 »
Szkoda człowieka, nie ma co komentować :(

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #188 dnia: 12 Lip 2011, 17:34:41 »
http://www.zw.com.pl/artykul/284828,615308.html

Potrącenie rowerzysty w al. Niepodległości
mz 12-07-2011, ostatnia aktualizacja 12-07-2011 15:45

Rowerzysta został potrącony przez samochód na skrzyżowaniu al. Niepodległości i Odyńca.

W jadącego na rowerze mężczyznę uderzyła skręcająca w lewo kia. Rowerzysta odbił się od samochodu i uderzył jeszcze w taksówkę. Potłuczony trafił do szpitala - informuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #189 dnia: 12 Lip 2011, 17:35:51 »
http://www.zw.com.pl/artykul/244833,615369.html

Czołowe zderzenie dwóch rowerzystów
mz 12-07-2011, ostatnia aktualizacja 12-07-2011 16:15

Na Moście Poniatowskiego czołowo zderzyli się dwaj rowerzyści.

Rowerzyści zahaczyli o siebie na wąskim chodniku na moście. Według świadków jeden z nich został ranny i trafił do szpitala - informuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #190 dnia: 12 Lip 2011, 17:37:11 »
http://www.zw.com.pl/artykul/284828,615328.html

Rowerzystka potrącona na Puławskiej
mz 12-07-2011, ostatnia aktualizacja 12-07-2011 13:23

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę na Puławskiej przy ul. Zawrat.

Skręcająca swoim samochodem kobieta nie zauważyła jadącej ścieżką rowerową dziewczyny i mocno w nią uderzyła. Rowerzystka przekoziołkowała w powietrzu. Ranna, trafiła do szpitala - informuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #191 dnia: 20 Lip 2011, 15:46:03 »
Rowerzysta potrącony przez pociąg w Mieni                                                                                       mz                             20-07-2011, ostatnia aktualizacja 20-07-2011 14:32                                                    Ruch na trasie kolejowej Praga-Moskwa jest   utrudniony. W środę po południu w miejscowości Mienia nieopodal Mińska   Maz. pociąg śmiertelnie potrącił kilkunastoletniego chłopca. Ruch odbywa   się po jednym torze - poinformowała stołeczna policja.
- Do wypadku doszło po godz. 13 na oznakowanym, lecz   niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Pod nadjeżdżający pociąg wpadł   około 15-letni rowerzysta. Chłopak zmarł na miejscu - powiedziała  Anna   Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Na miejscu wypadku jest policja oraz prokurator. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu pociągów.
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"


Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #193 dnia: 23 Lip 2011, 21:31:54 »
Oprócz Jagiellońskiej po południowej stronie Ronda Starzyńskiego to jest chyba drugie z najbardziej niebezpiecznych dla rowerzystów miejsc w stolicy...

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,615328.html

Rowerzystka potrącona na Puławskiej
mz 12-07-2011, ostatnia aktualizacja 12-07-2011 13:23

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę na Puławskiej przy ul. Zawrat.

Skręcająca swoim samochodem kobieta nie zauważyła jadącej ścieżką rowerową dziewczyny i mocno w nią uderzyła. Rowerzystka przekoziołkowała w powietrzu. Ranna, trafiła do szpitala - informuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

Drex

  • Gość
Odp: Wypadki i potrącenia
« Odpowiedź #194 dnia: 23 Lip 2011, 21:35:04 »
Debili nie sieją, sami się rodzą. Gość sam wjechał pod pociąg, ma na co zasłużył.