Autor Wątek: Targi Rowery 2011  (Przeczytany 4770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Gość
Targi Rowery 2011
« dnia: 24 Wrz 2010, 18:52:58 »
Cytuj
Witamy na stronie Targów Rowery 2011!
Miło nam Państwa poinformować, że kolejna edycja Targów odbędzie się w Warszawie w dniach 21-24 października 2010.
Serdecznie zapraszamy!

http://www.targirowery.pl/

Nie do końca rozumiem bo napisali ze 2011 a przecież to jest jeszcze 2010. Edycja 2010 odbyła się w Lutym.


Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrz 2010, 21:00:31 »
Ciekawe, czy znów będzie tak beznadziejnie jak na poprzedniej edycji :/

storm

  • Gość
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrz 2010, 00:50:08 »
Faktycznie... Z tego co widzę to żadnego wystawcy poziomek, więć zdecydowanie BEZNADZIEJA. Ale co robić... Polska - kraj 200 lat za Murzynami...

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrz 2010, 08:48:11 »
W ogóle strasznie mało wystawców :|

Szakal

  • Gość
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrz 2010, 10:25:54 »
Podobno lista jest jeszcze aktualizowana, ale to prawda, mało ich.

Szakal

  • Gość
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Paź 2010, 20:39:22 »
Pierwsza relacja: http://rpw.bee.pl/news.php?readmore=38

Ogólnie cienko...

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Paź 2010, 22:29:59 »
Jeszcze cieńsza ta relacja... Ludzie, jeśli chcecie publikować swoje teksty, nauczcie się najpierw ortografii! Żenua  :'(  Wracaj do szkoły, bo Twoje dyplomy nie są nic warte...
 
Oto oryginał (zlituję się nad autorem, bo błędów, braku znaków interpunkcyjnych, literówek jest znacznie więcej):
 
No i po targach. Edycja 2011 wg rpw.bee.pl oceniona została na 4+/10 Dóżo zabrakło, przede wszyskim ludzi i reklamy. Prezentujemy fotorelację oraz krótki komentarz.

Ah te targi... Trudno się dziwić. Edyca 2011 nie wypadła najlepiej. Po pierwsze zabrakło reklamy. Mizernie mało osób. wg. nas na targach przez te trzy dni pojawiło się ok 800 osób w prawdzie targi potrwająjeszcze do niedzieli mozna już podsumowywać wystawców. Zabrakło dobrych sklepów rowerowych, Kellysa, Gary Fishera i wiele... Z tych co sięwystawili najlepiej zaprezentował się Specjalized. Gość przybył na czas. Mistrzyni świata w MTB Maja Włoszczowska rozdawała autografy jak świeże bułeczki, ale co z tego, skoro to byly targi rowerowe... Nawet Warszawska Masa Krytyczna nie pokazała za wiele... Podsumowując płacąc 10zł ze zniżką nie zobaczyliśmy nic co by nas zaciekawiłe, pojawiły się oczywiście rodzynki takie jak kolarzówki Meridy, lecz nie było na prawdę oczekiwanych marek. Mamy nadziejeże edycja w Lutym okaże się znacznie lepsza.
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Paź 2010, 23:52:32 »
A ja pominę ortografię, a doczepię się merytoryki relacji:

Cytuj
Mizernie mało osób. wg. nas na targach przez te trzy dni pojawiło się ok 800 osób

Tak, tylko przez te trzy dni, dwa dni były ZAMKNIĘTE - TYLKO DLA BRANŻY. Nikt z ulicy nie mógł wejść i sobie być na targach. Trudno się więc dziwić, że było pusto, skoro wejść mogli nieliczni ;-) Tylko, że to było celowe, by ludzie z branży (dystrybutorzy, handlowcy, serwisy, sklepy, producenci itp) mieli możliwość w spokoju i bez tłumów sobie pogadać o wielu sprawach między sobą.

Nie każdy rozumie ideę takich dni "branżowych" na targach. Ci co rozumieją, na pewno się w te dni nie nudzili.

Cytuj
Zabrakło dobrych sklepów rowerowych, Kellysa, Gary Fishera i wiele...

Producentów raczej wymieniasz niż sklepy rowerowe. Swoją drogą, czy to akurat te najlepsze marki, też można by polemizować ;-)

Cytuj
Z tych co sięwystawili najlepiej zaprezentował się Specjalized

Byłem na ich stoisku, nic mnie nie zainteresowało tam. A w Scott'cie były dwie mistrzynie świata w kolarstwie górskim. Sorry, ale mimo, że nie jestem specjalnym fanem Scotta, to uważam, że stoisko jest tak dobre jak eventy na nim. A eventy Scott miał najlepsze, co było widać po kolejce do autografów przez pół hali :-P

Cytuj
Mistrzyni świata w MTB Maja Włoszczowska rozdawała autografy jak świeże bułeczki, ale co z tego, skoro to byly targi rowerowe...

Fakt, mistrzyni w kolarstwie górskim (a w zasadzie dwie, bo Maja nie była tam sama) nie mają absolutnie nic wspólnego z rowerami. Zamiast nich powinno się wpuścić na stoisko Scotta zespół tańca i śpiewu :-)

Cytuj
Nawet Warszawska Masa Krytyczna nie pokazała za wiele... 

A co miała Twoim zdaniem pokazać, z rzeczy, których nie pokazała?

Cytuj
Podsumowując płacąc 10zł ze zniżką nie zobaczyliśmy nic co by nas zaciekawiłe

Co kto lubi. Mnie zaciekawiło parę rzeczy na targach, nie nudziłem się. Poszedłem z chęcią nawet targi caravaningu obok. A właściwie to na symulator dachowania, który mieli tam wystawiony ;-)

Cytuj
pojawiły się oczywiście rodzynki takie jak kolarzówki Meridy

Zieeeeeewwww...

Cytuj
lecz nie było na prawdę oczekiwanych marek.

Fakt, ani Azuba, ani Velokrafta, ani Velogic, ani Carbon Design nie było.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Paź 2010, 01:11:34 »
Jak ktoś chce, może pooglądać nasz wygłupy z piątku: http://picasaweb.google.pl/113856703651037297073/Pazdziernik222010TargiRowery#

:P

Byliśmy, oglądaliśmy...

Mnie najbardziej zainteresowało stoisko Dahona. Rowery różnego typu, zwykłe, ze wspomaganiem elektrycznym... składaki... Najbardziej mi się podobała szosówka- składak. Jeździłem na niej i wrażenia jak na taki mały rower niesamowite. :-)

Szakal

  • Gość
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Paź 2010, 08:49:19 »
Cytuj
Zabrakło dobrych sklepów rowerowych, Kellysa, Gary Fishera i wiele...

"Dobre sklepy rowerowe" to sieć sklepów:  http://www.dobresklepyrowerowe.pl/

Cytuj
Z tych co się wystawili najlepiej zaprezentował się Specialized
]

Jedynie on zachęcił odwiedzających targi małymi konferencjami, gadżetami. To Fakt Scott również pokazał co nieco.

Cytuj
Mizernie mało osób. wg. nas na targach przez te trzy dni pojawiło się ok 800 osób

Tu racja pomyłka, lecz porównując edycję z Lutego...

Cytuj
Jeszcze cieńsza ta relacja... Ludzie, jeśli chcecie publikować swoje teksty, nauczcie się najpierw ortografii! Żenua  :'(  Wracaj do szkoły, bo Twoje dyplomy nie są nic warte...

Nie kończyłem żadnej szkoły reporterskiej czy coś.  A prowadzę tą stronę z racji zamiłowania do roweru i tyle. JEszcze dodam że to nie relacja a krótki komentarz do targów.
« Ostatnia zmiana: 24 Paź 2010, 09:24:29 wysłana przez Szakal »

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Paź 2010, 10:46:42 »
@Szakal...
Nie obrażaj się, tylko po prostu przed wypuszczaniem w kosmos tekstu pisanego przeczytaj go uważnie, popraw błędy, przepuść przez program poprawiający ortografię (jest takich przecież trochę). Internet to obosieczna broń, więc warto uważać.
A to, że prowadzisz stronę propagującą jazdę na rowerze - to ogromna Twoja zasługa i za to szacun  ;D
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Stan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Paź 2010, 20:35:43 »
Jak ktoś chce, może pooglądać nasz wygłupy z piątku: http://picasaweb.google.pl/113856703651037297073/Pazdziernik222010TargiRowery#
Na zdjęciach 94, 95, 96 jest pokazany taki ciekawie wyglądający łańcuch od srebrnej kony z singlem. Wie ktoś może czy daje on coś oprócz oryginalnego wyglądu (np. większa wytrzymałość, nie brudzi)?
Jakoś zabrakło mi śmiałości i czasu na targach by zapytać.
bike's not dead

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Paź 2010, 16:09:47 »
W sobotę na naszym stoisku była nasza kadra narodowa w kolarstwie górskim, w tym dwie mistrzynie świata w MTB. Nasi aktywiści będący w tym czasie na stoisku mają więc wyjątkowe zdjęcia z Mają Włoszczowską, Olą Dawidowicz i Paulą Gorecką.

Foto (niestety słabej jakości) tutaj: http://bzaborow.org/galer/pg/show/1449

Moja relacja (nie tylko ze stoiska, a z całej soboty) tutaj: http://rafal.muszczynko.pl/index.php/blog/85-blog20101023

BTW. Znowu wychodzi, że warto aktywnie działać w Masie, bo ma_sie później super fotki ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Paź 2010, 16:51:24 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Midziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Paź 2010, 21:40:37 »
Taa...raczej jak się było w sobotę, czyli jedyny dzień targów który opuściłem :), a byłem od środy...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi Rowery 2011
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Paź 2010, 18:58:29 »
Taa...raczej jak się było w sobotę, czyli jedyny dzień targów który opuściłem :), a byłem od środy...

Założę się, że mnie ominęło za to wiele rzeczy, które były poza sobotą, gdy byłe ja. Takie życie, że nie da się wszystkiego samemu oblecieć i być zawsze i wszędzie :)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)