Autor Wątek: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa  (Przeczytany 8784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Paź 2011, 08:03:44 »
Ciekawe, czy pomimo śmierci założyciela Apple, impreza się odbędzie?
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Eka

  • Początkujący
  • Wiadomości: 2
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Paź 2011, 10:59:58 »
Nie rozumiem skąd tyle niechęci.

Post został umieszczony we właściwym miejscu ( Imprezy rowerowe ? Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe) i po prostu informuje o imprezie. Są jakieś wymagania, ale zawsze w tego typu zabawach jakieś wymagania są. Nie wydaje mi się, żeby forum Masy Krytycznej było miejscem na dywagacje nt. produktów Samsunga, Apple'a czy innego producenta.. Dziwi mnie atakowanie apple'a i pisanie, że produkty innych firm są lepsze - moim zdaniem pisząc, że produkty xxx są lepsze inni forumowicze sami bawią się w promocję, ale innych firm... Nagroda jest atrakcyjna (także finansowo), ale współpracuje z pewnymi specyficznymi urządzeniami i dlatego, aby je wygrać oraz móc rozwiązywać zadania, trzeba jedno z nich posiadać. Tylko tyle. Nie we wszystkich konkursach mogę wziąć udział, ale nie atakuję organizatorów.

Dla mnie najważniejsza jest sama inicjatywa ROWEROWA. Pamiętajcie, że zadaniem uczestników jest gonienie rowerzysty na rowerach - może to nie jest jakieś wielkie łał, ale warszawiacy po raz kolejny zobaczą, że po mieście można się poruszać na rowerze, po raz kolejny rowerzyści po prostu będą widoczni. Mam też nadzieję, że po zakończeniu konkursu i podsumowaniu organizatorzy pokuszą się o informację czy rowerzystom łatwo goniło się po mieście wi drivera czy nie.. Może po raz kolejny ktoś zwróci uwagę na to, że rowerzyści nie są traktowani przez kierowców na zasadzie partnerskiej.

Jeśli ktoś może wziąć udział, niech spróbuje.
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2011, 11:02:51 wysłana przez Eka »

storm

  • Gość
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Paź 2011, 11:08:00 »
@Eka - wszystko ładnie, pięknie, ale mamy prawo pytać, dlaczego jest wymagane posiadanie produktów Apple, a nie np. Sony Ericsson :)


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Paź 2011, 11:26:40 »
Dla mnie najważniejsza jest sama inicjatywa ROWEROWA.

Inicjatywa rowerowa, jakkolwiek by nie była fajnie zaplanowana, ma sens tylko, gdy można w niej uczestniczyć. Gdy jest ograniczona do <1% ludzi, jest co najwyżej ciekawostką. Dziwię się, że taka oczywistość jest dla kogokolwiek trudna do dostrzeżenia.

I tak, dziwne i uniemożliwiające udział wymogi wobec innych imprez też są przez nas piętnowane (zajrzyj w wątek imprezy Muzeum Powstania). Tacy już z nas malkontenci. W końcu Masa jest nawet z nazwy KRYTYCZNA :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Paź 2011, 11:28:41 »
A mi się ten pomysł podoba.
Wcale również nie uważam, że jest to marketingowy strzał w stopę (jak będzie naprawdę, pokaże frekwencja)
Po prostu, celem zapewne nie jest pozyskanie nowych klientów, lecz mocniejsze związanie z marką już istniejących, więc  grupa  docelowa, jest ściśle określona, a jeśli sponsor chcę promować swoje produkty proponując przy tym fajną zabawę, to czemu nie.
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2011, 15:02:10 wysłana przez kaczor1 »
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Paź 2011, 12:26:08 »
Wcale również nie uważam, że jest to marketingowy strzał w stopę (jak będzie naprawdę, pokarze frekwencja)
Po prostu, celem zapewne nie jest pozyskanie nowych klientów, lecz mocniejsze związanie z marką już istniejących, więc  grupa  docelowa, jest ściśle określona, a jeśli sponsor chcę promować swoje produkty proponując przy tym fajną zabawę, to czemu nie.

W takim razie schrzaniono sposób komunikacji. Lepszym sposobem byłoby powiadomienie samych klientów, np mailowo. Bez wywoływania frustracji u większości rowerzystów, potencjalnych klientów. I bez tworzenia poczucia bycia wyobcowaną, nielubianą mniejszością u swoich klientów, gdy zobaczą, że w zabawie nie mogą uczestniczyć wraz z nimi ich znajomi.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Paź 2011, 13:30:30 »
ojtam taka akcyjka PR-owa, nie ważne ile będzie osób, nie ważne kto wygra nagrodę, ważne że gdzieś się pojawi artykuł, nazwa produktu klienta, ktoś podyskutuje na ten temat, publikacje zrealizowane.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Paź 2011, 14:01:27 »
ojtam taka akcyjka PR-owa, nie ważne ile będzie osób, nie ważne kto wygra nagrodę, ważne że gdzieś się pojawi artykuł, nazwa produktu klienta, ktoś podyskutuje na ten temat, publikacje zrealizowane.

O ile się pojawi. Ja w mojej redakcji mam zakaz umieszczania info o imprezach stricte komercyjnych lub takich, w których nie da się uczestniczyć (nie tylko z powodu wymagań - bywa, że ktoś zgłosi imprezę po zamknięciu rejestracji chętnych na nią, albo nie poda informacji o miejscu startu, co uniemożliwi ludziom uczestnictwo). Podejrzewam, że inne redakcje też działają podobnie zdroworozsądkowo w tym temacie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Paź 2011, 14:15:47 »
dobry PRowiec ma swoich dziennikarzy, którzy mają napisane artykuły nawet przed akcją, mogą też być artykuły sposorowane, a tak na prawdę to już problem PRowca nie nasz :0)

tak czy siak część roboty wykonana, dyskusja na forum Masy zakwitła :0)

pewnie jeszcze na kilku innych i ciach. Plan publikacji w @ na +

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 8-9.09 Gra miejska ?Get the Kingston Wi-Drive?, Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Paź 2011, 15:06:31 »
Nie rozumiem skąd tyle niechęci.

Jeśli ktoś może wziąć udział, niech spróbuje.


A ja rozumiem. To nie jest promowanie roweru tylko społeczności iUSER. To nie jest fajne. :(
Sam jestem zagorzałym zwolennikiem appla i używam produktów tej marki ale organizowanie imprez dyskryminujących użytkowników innych firm to jest po prostu strzał w kolano i anty reklama firmy.


Wielu użytkowników tego forum nie lubi przejawów dyskryminacji w jakiejkolwiek formie. Stąd niechęć.
« Ostatnia zmiana: 07 Paź 2011, 12:14:59 wysłana przez Stanley »