Autor Wątek: Masa Świąteczna 30 Grudnia 2016 r.  (Przeczytany 5789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luke Cue

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
Odp: Masa Świąteczna 30 Grudnia 2016 r.
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Sty 2017, 12:50:33 »
Punkt 3 wiele mówi i dlatego pewnie odniosłeś wrażenie na początku,że nie bardzo Twój rower nie zrobił oszałamiającego wrażenia .
Może gdzieś tam w skate parkach i innych wynalazkach jest cool ale wśród drogowych rowerów stwarza nawet zagrożenie- wyobraź sobie zbity tłum ,który nagle hamuje-co Ty wtedy zrobisz?

Dużo częściej widziałem inne osoby przez te kilka lat, które stwarzały zagrożenie i wręcz je wywoływały swoją jazdą mając te wszystkie wymagane podzespoły. Ja zachowuje po prostu odpowiedni odstęp i jeżdżąc myślę co robię i nigdy nikomu nic nie zrobiłem przez to, a przynajmniej nikt mi nic nie powiedział otwarcie. I co ważniejsze to, że nie mam hamulców nie oznacza, że nie mogę hamować. Tym bardziej dziwie się, że przez tyle lat jeżdżąc nikt nie podszedł z osób tworzących regulamin i mi o tym nie powiedział, że jest to dla Was nie akceptowalne. Może dlatego, że tutaj się nie boicie powiedzieć co chcecie, a w realu już jest z tym problem? ;)
Zrozumiałem wszystkie wiadomości. Nie mam zamiaru już pojawiać się na takim wydarzeniu, które działa dla miasta, ale zarazem odrzuca ludzi, bo nie pasują im do regulaminu. Dla Państwa informacji początek mojej przygody z Masą nie zaczął się w Warszawie, a w Niemczech gdzie jeździli zupełnie wszyscy, niezależne od rodzaju roweru, bo nie liczył się podział, a liczba chętnych, którzy wspólnie chcą się przejechać po mieście pokazując, że rower to też środek transportu, który liczy się na drodze.
Dziękuje za miłe powitanie na forum i życzę powodzenia w dalszych organizacjach wydarzeń dla siebie.

Offline kiniutrajdek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się chce to się potrafi
Odp: Masa Świąteczna 30 Grudnia 2016 r.
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sty 2017, 13:19:24 »
Tu nie chodzi o regulamin tylko o Prawo o Ruchu Drogowym ,a żeby uczestniczyć w jakimś wydarzeniu w którym poruszasz się pojazdem musisz spełnić obowiązki jakie określa PoRD w przeciwnym razie możesz zostać przez policję ukarany mandatem za brak hamulca lub określonego w przepisach oświetlenia wszystkiego dowiesz się tu :http://prawooruchudrogowym.pl/ zapoznaj się z zasadami poruszania się rowerem i obowiązkach jakie spoczywają na użytkowniku takiego pojazdu jak ROWER ,myśl to nie jest trudne i nie bądź upartym buntownikiem oczyma nie za świecisz a nie masz oczu kocich które odblaskują  światło  Luke Cue Ogarnij się ,proszę cię