Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Bielańska Grupa rowerowa

(1/8) > >>

Szakal:
 Witam po raz pierwszy na forum. Mam pytanie: Czy istnieje jeszcze "bielańska grupa rowerowa". Chodzi oto: www.bielany.masa.waw.pl czy ona dalej działa?
 I jeszcze jedno jeśli mogę. Czy nie myśleliście aby zrobić na terenie warszawy coś takiego jak to: www.sciezki-biegowe.pl ? Chodzi o cotygodniowe spotkania rowerzystów w danych punktach o danej porze.

Raffi:

--- Cytat: Szakal w 08 Kwi 2010, 18:17:44 --- Witam po raz pierwszy na forum. Mam pytanie: Czy istnieje jeszcze "bielańska grupa rowerowa". Chodzi oto: www.bielany.masa.waw.pl czy ona dalej działa?
 I jeszcze jedno jeśli mogę. Czy nie myśleliście aby zrobić na terenie warszawy coś takiego jak to: www.sciezki-biegowe.pl ? Chodzi o cotygodniowe spotkania rowerzystów w danych punktach o danej porze.

--- Koniec cytatu ---

Na pierwsze pytanie odpowiedź najlepiej uzyskać prosto u źródła. Na stronie są na pewno podane namiary na ludzie z grupy Bielańskiej... wystarczy sprawdzić, czy działają ;-)

Co do maratonów - rowerowe, w sezonie odbywają się co najmniej raz na tydzień średnio. Ale to już nie organizacja Masy - my skupiamy się na kwestiach transportowych i komunikacyjnych. Imprezy typowo sportowe - treningi, maratony - raczej zostawiamy innym. Zwłaszcza, że oferta imprez sportowych dookoła roweru w okolicach Warszawy jest już dość bogata i zapewne każdy chętny znajdzie coś dla siebie.

Szakal:
Już klikałem do nich maile i cisza :( Dlatego pytam. Informacje na tamtej stronce są z 2007 r.

Xun Vixx:
Zawsze mozna zreanimowac grupe, starczy tylko zebrac odpowiednio duzo chetnych i spelnic kilka wymagan...

kapi963:
Jestem za reaktywacją bielańskiej grupy rowerowej i mogę w niej działać jak coś

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej