Autor Wątek: Wydzielony: ludzie z Masy na innych imprezach, skarpetki i zapalniczki  (Przeczytany 19818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Zaraz zaraz! WMK miało nawet swoją "delegację" na "Paradzie równości"! O: http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=1087.0

Ale już na "Marszu Niepodległości "delegacji" być nie może?

Osobiście jestem bardzo przeciwny podpalaniu cudzych pojazdów, czy to samochodów (wozów transmisyjnych), czy rowerów.
Ba, jestem nawet bardzo przeciwny podpalaniu własnych pojazdów, to szkodzi środowisku, ja części od mojego roweru bezpłatnie przekazałem do recyklingu Wildziemu.
 
Tak po prostu kojarzę, że to Ty usiłowałeś machać zapalniczką przy moim wyczyszczonym rozpuszczalnikiem i benzyną rowerze.
Bóg zapłać, że szybko Ciebie wówczas spacyfikowałem i nie skończyło się to dla mojego roweru i dla Ciebie tragicznie.
« Ostatnia zmiana: 17 Lis 2011, 06:11:18 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lis 2011, 01:25:28 »

Ale już na "Marszu Niepodległości "delegacji" być nie może?

Osobiście jestem przeciwny podpalaniu cudzych pojazdów, czy to samochodów czy rowerów.
Ba, jestem nawet przeciwny podpalaniu własnych pojazdów, to szkodzi środowisku, ja części od mojego roweru bezpłatnie przekazałem do recyklingu Wildziemu.
Ale... Co to ma do rzeczy? Bo jakoś nie widzę związku?
 
Tak po prostu kojarzę, że to Ty usiłowałeś machać zapalniczką przy moim wyczyszczonym rozpuszczalnikiem i benzyną rowerze.
Bóg zapłać, że szybko Ciebie wówczas spacyfikowałem i nie skończyło się to dla mojego roweru i dla Ciebie tragicznie.
Buhahahaha!!!! Spacyfikowałeś. Wszystkich. Swoimi dziurawymi skarpetkami powaliłeś nas śmiechem na kolana! Och, widok był przedni. BTW- jakbym chciał uszkodzić Ci rower, to nie miałbyś szans mnie powstrzymać, wiesz? Ale jak ktoś ma zbyt wysokie mniemanie o sobie to żartów nie rozumie.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lis 2011, 02:11:02 »
Cytuj
Buhahahaha!!!! Spacyfikowałeś. Wszystkich. Swoimi dziurawymi skarpetkami powaliłeś nas śmiechem na kolana! Och, widok był przedni. BTW- jakbym chciał uszkodzić Ci rower, to nie miałbyś szans mnie powstrzymać, wiesz? Ale jak ktoś ma zbyt wysokie mniemanie o sobie to żartów nie rozumie.

Ty mojego żartu na pewno  :P :D
 
Ale dobra, ja nie jeżdzę w SPD, i się nie lansuje, gdybym zdjął skarpetki to Lakiana powiedziała by coś o moich super  porozdwojonych paznokciach i że muszę sobie koniecznie zrobić Pedicure  :) :D ;)
 
A jak byś coś zrobił mojemu Rowerowi, to tak czy siak bym Ciebie znalazł  :D :D . i nie było by śmiesznie :o 
 
P.S.
 
Zastanawiam się właśnie co zrobić, by mieć lepsze mniemanie o sobie niż Ty.
Rozważam wycieczkę do sklepu po browara :)
Tak, ta opcja wygrywa.... wygrała  ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Lis 2011, 07:05:21 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lis 2011, 08:46:18 »
A to nazywa się "odwracanie kota ogonem". Najpierw piszesz, że chciałem spalić Twój rower razem z właścicielem i trzeba było mnie pacyfikować- i to całkiem poważnie a potem twierdzisz że to żart? Tia, rasowy prawnik. Ale jak dalej chcesz dyskutować o paleniu rowerów to przydałoby się ten wątek wydzielić bo jakbyś nie zauważył jest to OT.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lis 2011, 11:55:19 »
Szczerze mówiąc to nie wiem czy chciałeś spalić mój rower, czy tylko robiłeś sobie jaja, zakładam to drugie no cóż, zabawne to dla mnie nie było . . .
 
A odnośnie wątku, nie jestem przekonany czy WMK powinna wysyłać delegacje na inne imprezy masowe, podczas których dochodzi do podpaleń samochodów telewizyjnych, policyjnych czy prywatnych.
 
Oczywiście nikt ci nie broni brać udziału w jakiejkolwiek manifestacji, i publikowania z niej zdjęć, mam ponadto nadzieje, że znajdziesz wielu innych rowerowych kompanów do przejścia za rok w Marszu Niepodległości.
 
Mam nadzieje że z rok odbędzie się bez awantur i podpaleń, i może wszyscy staną na poziomie ;) i pójdą każdy w swoją stronę i nikt nie będzie się bał wychodzić na spacer z dziećmi.
 
Tylko że tak się raczej nie stanie i każdy będzie obwiniać drugą stronę etc . . .
 
P.S.
 
Najgorsze że wszyscy się dowiedzieli że latem jeżdżę na rowerze w sandałach i dziurawych skarpetkach, oraz że Ty robiłeś sobie na Polach Mokotowskich jaja że spalisz mój rower :D :D :D ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Lis 2011, 12:32:38 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Woydzio

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lis 2011, 12:34:33 »
A odnośnie wątku, nie jestem przekonany czy WMK powinna wysyłać delegacje na inne imprezy masowe, podczas których dochodzi do podpaleń samochodów telewizyjnych, policyjnych czy prywatnych.
W czasie Mas zapewne nigdy nie dochodziło do żadnych incydentów z samochodami (fakt, że podpaleń samochodów, o ile mnie pamięć nie myli, nie było) ;) Zwłaszcza dawnymi czasy, kiedy Masy były nielegalne...
O ile dobrze pamiętam to na Paradzie Równości pojawił się sprzęt masowy mimo, że istniało ryzyko (niewielkie, ale zawsze) zadymy. Czyli udział w promowaniu homoseksualizmu, transwestytyzmu i innych odmiennych preferencji jest okej ale promowanie patriotyzmu już nie?
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lis 2011, 12:48:45 »
@Woydzio: na to wychodzi. Na następny Marsz wypożyczymy przyczepkę Karmakanonen i pojedziemy z nią tak jak Skeler na Paradę.

@qwerJa: ale przecież na Marszu Niepodległości nie doszło do zadymy, Marsz przeszedł spokojnie, brało w nim udział kilkanaście tysięcy ludzi- młodych, starych, matek z dziećmi, ludzi o kulach i zdrowych. A Ty pod Marsz podciągasz zadymę sprowokowaną przez "Kolorową Niepodległą" i Policję na Pl. Konstytucji i prowokacje lewicowców pod pomnikiem Dmowskiego...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lis 2011, 13:01:57 »
W czasie Mas zapewne nigdy nie dochodziło do żadnych incydentów z samochodami

Owszem dochodziło. Czasem nawet do całkiem brutalnych. Choć zawsze to kierowca inicjował zajście, albo wyskakując z rękoma do tłumu, albo próbując stosować własną "sprawiedliwość" zderzakiem.


(fakt, że podpaleń samochodów, o ile mnie pamięć nie myli, nie było) ;) Zwłaszcza dawnymi czasy, kiedy Masy były nielegalne...

Fakt, podpalenia sobie i ja nie przypominam.


O ile dobrze pamiętam to na Paradzie Równości pojawił się sprzęt masowy mimo, że istniało ryzyko (niewielkie, ale zawsze) zadymy. Czyli udział w promowaniu homoseksualizmu, transwestytyzmu i innych odmiennych preferencji jest okej ale promowanie patriotyzmu już nie?

Nie sądzę. Po prostu na paradę była ekipa, która ten sprzęt przytargała z Konstancina, pojechała nim na imprezę, a później odwiozła w stanie nienaruszonym. Względnie zapłacili Skelerowi i sprzęt wynajęli za pieniądze (naprawy i rozbudowa niemało kosztują, więc zarówno riksza jak i sam sprzęt audio jest do okazjonalnie wynajmowany by pokrywać te koszty choć w części!)

Na marsz niepodległości nie było ani zainteresowanej pomocą ekipy, ani kasy od organizatorów za wynajęcie. Nikt nawet nie pogadał ze Skelerem na ten temat. To co, riksza miała sama przyjechać na marsz z Konstancina?

Następnym razem, zamiast wypłakiwać żale o nierówności, pogadaj ze Skelerem. Zbierz ekipę, która się będzie zajmować całą logistyką od przywiezienia sprzętu z Konstancina, po ponowne zawiezienie go tam po imprezie. Jak Skeler nie będzie miał już innej imprezy w danym terminie, na którą rikszę komuś obiecał, a Ty będziesz miał dość ludzi do pomocy, to pewnie da radę załatwić uczestnictwo rikszy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Lis 2011, 13:11:34 »
Szczerze mówiąc to nie wiem czy chciałeś spalić mój rower, czy tylko robiłeś sobie jaja, zakładam to drugie no cóż, zabawne to dla mnie nie było . . .

Bo i co w tym niby wesołego? Moim zdaniem nic. To dziecinne, niepoważne i tylko rodzi niechęć do siebie wśród ludzi z zabezpieczenia. Zupełnie jak wtedy, gdy jednemu z naszych rozpięto hamulec. Gdyby nie zauważył w porę, mogłoby dojść do tragedii, taki to był udany żart!


A dziurawe skarpetki to chyba wezmę kiedyś na Przedmasówkę ze szmat rowerowych. Mam dobrych kilka par, bo drą mi się regularnie, a ostatnio nie smaruję roweru. Będziemy się śmiali do rozpuku, tyle dziurawej bawełny naraz to lepsze niż kabaret :)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Lis 2011, 13:18:04 »
Dobra, na przyszły rok organizujemy ekipę masowiczów na MN.
Poza tym ktoś mający wyimaginowane poczucie zagrożenia spowodowane cholera wie czym jak zobaczy zapalniczkę to głupieje? Sytuacja miała miejsce na "serwisowym czwartku" i wyglądała jakoś tak, że przypalałem fajkę, qwerJa zalał rower jakimś płynem do mycia czy cuś i śmierdziało tym. To zapytałem "ciekawe jak się by paliło i podszedłem w jego kierunku. Jego pacyfikowanie skończyło się w momencie jak się odwróciłem i zająłem czymś ciekawszym niż oglądanie wysmarowanego rozpuszczalnikiem roweru...

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Lis 2011, 13:33:56 »
Kończycie czy wydzielać wątek?

Drex

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Lis 2011, 13:42:59 »
Ale jak dalej chcesz dyskutować o paleniu rowerów to przydałoby się ten wątek wydzielić bo jakbyś nie zauważył jest to OT.
A co napisałem? Qwerja zaczął wątek to niech go dalej prowadzi.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Lis 2011, 14:09:48 »
@Woydzio    Twój Rower = Twoja Sprawa.
Nikt ci nie zabroni zabrać roweru na Pielgrzymkę czy Marsz
 
Sam zabierałem rower czy to na Paradę Równości( x3), czy Manifę (x1) i nie miało to nic wspólnego z Masą. Rok temu lekko wnerwił mnie koleś, który paradował sobie na kontrmanifestacji, wiecie, której w kamizelce WMK.
No cóż to jego kamizelka, przecież mu nie zabiorę.
 
Chodzi o to, że by nie angażować Masy do czegoś, co ma gówno z nią wspólnego i do  tego dzieli zamiast łączyć, i jeszcze różne samochody w tym policyjne diabli wiedzą przez kogo podpalone się tam jarają.
 
Ale im więcej rowerów gdziekolwiek, tym lepiej ;)
 
 
@Savil - zostaw jak jest ledwo trzymam się na nogach  :D :D ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Lis 2011, 14:13:48 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Lis 2011, 15:11:00 »
Chodzi o to, że by nie angażować Masy do czegoś, co ma gówno z nią wspólnego i do  tego dzieli zamiast łączyć, i jeszcze różne samochody w tym policyjne diabli wiedzą przez kogo podpalone się tam jarają.

A kto tu mówił o angażowaniu Masy? Masa to ludzie, uczestnicy, wolontariusze. Nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w marszu, więc możesz być spokojny. Nie będzie tam Masy, będą tam tylko ludzie chcący tam być. Zapewne jakiś procent z nich to masowicze, ale jak idę z Czajnikiem lub Trupkiem do sklepu to też nie twierdzę, że kupuje tam Masa :D

Mowa była o rikszy. Riksza to nie Masa :P Tak samo mój rower to nie masa, kamizelka WMK to nie Masa i przyczepka masowa to nie Masa.
Jestem pewny, że chłopaki jadąc na taki marsz, zamiast flag Masy też woleliby flagi Polski założyć, więc nie będzie zupełnie nic, co by identyfikowało Ich i pojazd z Masą (poza ewentualnymi ich prywatnymi kamizelkami, które - jak zauważyłeś - są sprzedawane każdemu i nie można zabronić ich nosić).


No i jeszcze jedno - najpierw to zobaczymy, czy się w ogóle będą w stanie zorganizować. Łatwo mówić o rikszy, ale pojechać po Nią za Konstancin, załadować, zatankować zakupionym za własną kasę paliwem generator, jechać nią 3h do Warszawy, zapewnić ludzi do pedałowania podczas marszu, a później po nocy ekipę, która zwiezie wszystko z powrotem do Habdzina, rozładuje i nad ranem wróci do Warszawy, jest już nieco trudniej. Nawet na Masie zwykle brakuje na to chętnych, bo to jest solidny kawał roboty. A co dopiero na kontrowersyjnej imprezie, na którą spora część ludzi nie idzie z założenia.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Woydzio

  • Gość
Odp: Odp: Abdykacja Raffiego czyli Regulaminowa Rowelucja 11-11
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Lis 2011, 15:16:51 »
Mowa była o rikszy.
A w którym miejscu? Napisałem wyraźnie "sprzęt masowy" a nie "riksza". Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Woydzio