Autor Wątek: Bielańska Grupa rowerowa  (Przeczytany 25054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Gość
Bielańska Grupa rowerowa
« dnia: 08 Kwi 2010, 18:17:44 »
 Witam po raz pierwszy na forum. Mam pytanie: Czy istnieje jeszcze "bielańska grupa rowerowa". Chodzi oto: www.bielany.masa.waw.pl czy ona dalej działa?
 I jeszcze jedno jeśli mogę. Czy nie myśleliście aby zrobić na terenie warszawy coś takiego jak to: www.sciezki-biegowe.pl ? Chodzi o cotygodniowe spotkania rowerzystów w danych punktach o danej porze.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwi 2010, 19:19:00 »
Witam po raz pierwszy na forum. Mam pytanie: Czy istnieje jeszcze "bielańska grupa rowerowa". Chodzi oto: www.bielany.masa.waw.pl czy ona dalej działa?
 I jeszcze jedno jeśli mogę. Czy nie myśleliście aby zrobić na terenie warszawy coś takiego jak to: www.sciezki-biegowe.pl ? Chodzi o cotygodniowe spotkania rowerzystów w danych punktach o danej porze.

Na pierwsze pytanie odpowiedź najlepiej uzyskać prosto u źródła. Na stronie są na pewno podane namiary na ludzie z grupy Bielańskiej... wystarczy sprawdzić, czy działają ;-)

Co do maratonów - rowerowe, w sezonie odbywają się co najmniej raz na tydzień średnio. Ale to już nie organizacja Masy - my skupiamy się na kwestiach transportowych i komunikacyjnych. Imprezy typowo sportowe - treningi, maratony - raczej zostawiamy innym. Zwłaszcza, że oferta imprez sportowych dookoła roweru w okolicach Warszawy jest już dość bogata i zapewne każdy chętny znajdzie coś dla siebie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Szakal

  • Gość
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwi 2010, 20:03:12 »
Już klikałem do nich maile i cisza :( Dlatego pytam. Informacje na tamtej stronce są z 2007 r.

Offline Xun Vixx

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kurzacz - strona domowa
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwi 2010, 21:14:06 »
Zawsze mozna zreanimowac grupe, starczy tylko zebrac odpowiednio duzo chetnych i spelnic kilka wymagan...

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwi 2010, 22:29:48 »
Jestem za reaktywacją bielańskiej grupy rowerowej i mogę w niej działać jak coś
Kapi

Szakal

  • Gość
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwi 2010, 15:11:48 »
To jak będzie więcej osób to może coś się wykombinuje. ;)

Offline Midziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwi 2010, 17:39:48 »
To jeszcze ja mogę z Wami coś wykombinować  8)

Szakal

  • Gość
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwi 2010, 17:59:50 »
Kto jutro z Bielan jedzie na masę?

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Kwi 2010, 21:29:18 »
Ja też bym podziałał żeby grupę reaktywować. Mam jako taki kontakt z Tanawisem - przyjeżdża na spotkania Nocnego Roweru.
AdrianSocho

Offline drapek39

  • Początkujący
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Maj 2010, 11:47:23 »
Ja też popieram pomysł reaktywacji Bielańskiej Grupy Rowerowej. I chętnie się przyłącze do tego przedsięwzięcia.  ;D
pozdrawiam Drapek

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Cze 2010, 12:29:09 »
To reaktywujemy czy nie?? bo temat umarł jakoś
Kapi

Offline Midziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Cze 2010, 19:32:20 »
Jasne, że reaktywujemy...tylko potrzebujemy Kogoś, kto Nami pokieruje...kto powie nam co mamy robić, przynajmniej na początku.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Cze 2010, 12:43:05 »
-Ustalcie sobie datę spotkania jakąś, zbierzcie się, podzielcie robotą.
-Do zrobienia jest strona grupy (miejsce moze zapewnić Masa, ale musi być co tam wrzucić)
-Ustalcie sobie jakiś punkt Zjazdu Gwiaździstego, z którego co miesiąc ktoś z Was będzie zabierał wszystkich chętnych na dojazd na Masę i w którym będzie Wam wygodnie się zbierać, gdy bedziecie robic coś lokalnie
-Reklamujcie grupę i zjazd na stronie, plakatach (możecie zrobić własne), ulotkach itp
-Wymyślcie co jeszcze chcecie wspólnie zrobić - wycieczki, akcje upominania kierowców by nie parkowali na drogach rowerowych, zinwentaryzowanie dróg rowerowych w dzielnicy i stworzenie mapki, akcje wysylania pism, bądź lobbowania na urzędzie dzielnicy by budowali drogi rowerowe, naukę serwisowania roweru dla ludzi...

Pomysłów są tysiące (te moje to tylko przykłady) i nikt Wam ich w głowę nie wciśnie - sami musicie wiedzieć, co Wam przeszkadza, czym chcecie się zajmować, co według Was jest na Bielanach potrzebne.

Ja mogę Wam doradzić jak zrobić coś, co chcecie zrobić. Ale z Białołęki nie powiem Wam co jest dla Was istotne i co chcecie robić u siebie w dzielnicy, bo po prostu tego nie wiem ;-) Moim zdaniem kluczowe jest byście się w tym celu spotkani i pogadali sobie na spokojnie w realu co Was wkurza gdy jeździcie po dzielnicy orz co kazdy z Was chciałby i mógłby zrobić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Cze 2010, 17:08:22 »
Raffi a mogli byście nam zwolnić stronę http://bielany.masa.waw.pl/
 bo to chyba na waszym serwerze ona jest ??
Kapi

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Bielańska Grupa rowerowa
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Cze 2010, 00:21:48 »
Musicie napisać do Generalo (kontakt do niego na ww. stronie) aby podał Wam hasło do serwera. Oczywiście to samo może zrobić Skeler ale... jest daleeeeeko ;-)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.