Autor Wątek: słupkom na drogach rowerowych STOP  (Przeczytany 9823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: słupkom na drogach rowerowych STOP
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Sie 2010, 20:53:26 »
Dokładnie tak jest. Niedawno na TVN Warszawa w Absurdach tygodnia pojawiło się zdjęcie gdzie samochody były zaparkowane w trzech! rzędach blikoując chodnik i ddr całkowicie. Tylko w podcienie pawilonu się nie wpakowali.
Nawet na zdjęciu widać że słupki zostały pożyczone ukradkiem pocichu.
Po zamontowaniu słupków będzie duże parcie żeby znowu je powyrywać, a może się to brać stąd, że dostawcy towarów do sklepów w pawilonie nie maja jak i gdzie zaparkować bo miejsca w zatokach wzdłuż JPII mogące służyć do wyładunku są zawsze i permanentnie zastawione.
Druga sprawa propo tych właśnie zatok. Odgrodzone są od ddr łańcuchami, które w większości są zardzewiełe, pourywane, często leżą na ddr.


Offline norberto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: słupkom na drogach rowerowych STOP
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sie 2010, 15:11:20 »
aj są takie przypadki bezmyslnego stawiania znaków na ścieszkach albo środku chodnika jeden hhmmmało co sie nie wbilem z rana wniego jak sloce swiecilo mi w oczy to przed mostem gdańskim ...jak sie jedzie konwiktorską i koło sanguszki skreca na most gdaski duzo ośób tam jezdzi kol;o tych zielonych baraków monaru na sr chodnika znak ...pare razy bum bym mial tam ...a drugi ..terz na moscie gdanskim lecz jadac mostem ale jego górną czescią przy zjezdzaniu na prage stoi znak zakazu parkowania z lewej barierka bo spadek w dól a z prawej terz barierka ,,,,pamietam jak barierki dostawili tam zeby nie parkowali a znak zostawili
niebieskie i zielone ,świecące kola diodowe:)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: słupkom na drogach rowerowych STOP
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Lis 2010, 22:46:21 »



Offline Stan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: słupkom na drogach rowerowych STOP
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lis 2010, 14:42:57 »
Może same słupki przy al.Ujazdowskich przed pl. 3 krzyży są potrzebne ale za to najgorsza rzecz jaką tam spotykam to samochody, które wjeżdżają na podjazd do bram i zajmują w ten sposób cz. ścieżki. Samochód sobie stoi i nie widać czy z naprzeciwka jedzie inny rowerzysta, nie raz o mało z kimś takim się nie zderzyłem.
Raz jak taki samochód właśnie sobie "parkował" to gdybym nie skręcił trochę w prawo by mnie uderzył. Jednak ta decyzja też nie była trafna, gdyż zahaczyłem o słupek i w spektakularny sposób poleciałem do przodu. :/
bike's not dead