Autor Wątek: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy  (Przeczytany 184734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #150 dnia: 21 Wrz 2011, 09:25:14 »
  3. oraz tytułem próby i na okres wakacji (z zamiarem podsumowania realizacji pomysłu we wrześniu)
zakładam i oddaje w Wasze (czyli forumowiczów) ręce, wątek "LAJT ROWER V25".
...
Z rowerowym pozdrowieniem, Tanawis !

Słowo się rzekło...

czekamy na podsumowanie imprezy. Dobrą okazją do tego będzie najbliższa przedmasówka. :)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #151 dnia: 21 Wrz 2011, 10:57:58 »
No wlasnie. Tych jezdzacych na LajtRower nie ma. Bo kazda wycieczka nie wyjezdzajaca z Zamkowego o ustalonej godzinie to nie jest LR. A pisza w tym temacie jakby byl.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #152 dnia: 21 Wrz 2011, 11:45:50 »
Wiesz, już druga Masa w tym roku nie ruszy z Zamkowego...

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #153 dnia: 21 Wrz 2011, 12:45:46 »
Pogadaj o tym z Makciofffem. Juz tlumaczylem czym to sie rozni. Widocznie nie doczytalas zanim skasowal.

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #154 dnia: 21 Wrz 2011, 18:42:19 »
Ok, jaki ładny dziś był dzień na LR, ale chyba nikt nie jeździł :(
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2011, 19:25:48 wysłana przez dwapedalymam »

mplonski

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #155 dnia: 21 Wrz 2011, 19:06:11 »
Panowie, bez osobistych wycieczek, miały tutaj być same relacje i zapowiedzi lajtroweru. Do wszelkich dyskusji zawierających uwagi itp do lajtroweru jest osobny wątek. Bardzo nie lubię moderować, a niedługo trzeba będzie mocno odchudzić ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #156 dnia: 21 Wrz 2011, 19:35:45 »
Moze jesienny LR ja zorganizuje? Na swoich zasadach? Niedlugo bede mial sprawnego gorala, wiec bede mogl sobie pozwolic na takie wyjazdy...

 
 
Drex nie wiem czy wiesz, ale w zamyśle Tanawisa było tak, że on zacznie tą imprezę, a potem przyłączom się inni którzy będą prowadzić po swoich trasach, i spontanicznie umawiać się na forum, czy jakkolwiek na następne Lajt Rowery, dlaczego się tak nie stało, przeczytaj sobie własne posty.
 
Pozatym widzę, że Tanawis miał rację nazywając cię czwartym ojcem założycielem. . .
 
 
 
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #157 dnia: 21 Wrz 2011, 19:42:19 »
Nie bylo Cie przy rozmowie w ktorej Tanawis nie mial pojecia czy jest organizatorem czy nie. Poza tym w zamysle zostaly podane szczegolowo informacje "gdzie" i "kiedy". Jak sie organizator z tego wywiazuje widac po ostatnich przejazdach.

A mnie do organizacji tego nie mieszaj. Ja nigdy nie zrobilem... czegos takiego.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #158 dnia: 22 Wrz 2011, 07:46:45 »
Wiesz, już druga Masa w tym roku nie ruszy z Zamkowego...

MNA, MPW, Curie... to jednak chyba nie będzie druga Masa ;) Drex, bij na alarm :D


Drex nie wiem czy wiesz, ale w zamyśle Tanawisa było tak, że on zacznie tą imprezę, a potem przyłączom się inni którzy będą prowadzić po swoich trasach, i spontanicznie umawiać się na forum, czy jakkolwiek na następne Lajt Rowery, dlaczego się tak nie stało, przeczytaj sobie własne posty.

Dokładnie. I tak też Tanawis mówił na spotkaniu. Dlatego twoje twierdzenie, że się gubił w tym to po prostu bzdura. Albo nie słuchałeś, albo nie chciałeś zrozumieć. Jak zwykle zresztą gdy chodzi o LR.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #159 dnia: 22 Wrz 2011, 07:54:44 »
Wiem co słyszałem. I Raffi, nie kombinuj, bo najpierw twierdził że jest organizatorem a potem jak nie potrafił wybrnąć z paru kwestii po paru pytaniach to okazał się "ojcem założycielem" i tę opcję przedstawił. Kiepską masz pamięć. Szkoda, że nie nagrałem tego.

MNA ruszyła z miejsca zaplanowanego. MPW i MCS też. Ba i to o godzinie o której były zaplanowane. A to, że WMK ruszała z innego miejsca? Po raz kolejny- odsyłam do posta którego napisałem przed masowym kasowaniem postów przez niby admina Maćkoffa. Nie chce mi się znów wyjaśniać.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #160 dnia: 22 Wrz 2011, 12:22:49 »
Wiem co słyszałem.

Każdy słyszy co lubi. Ja np usłyszałem, że LR ma podobną formułę co Masa Nocna - Skeler ją założył, ale kręci się sama, w innych terminach niż pierwotnie, na innych zasadach niż kiedyś i z zupełnie innymi osobami. Myślę, że zdecydowanie powinieneś porządnie ochrzanić Skelera i przejechać się po idei Nocnej Masy ;)

Wszak pierwotnie miał to być jednorazowy przejazd z okazji dopuszczenia przewozu rowerów przez ZTM. A co wyszło? Jak ten Skeler śmie się nie wstydzić :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #161 dnia: 22 Wrz 2011, 22:59:03 »
Będę jutro (piatek) na 100% na zamkowym o 22. Czekam na kolejnych  chetnych! Dobra okazja na zacne rozpoczecie weekendu. Pojawie sie byc moze ze znajomym. Ładujta lampki odziewajta się dobrze i jazda! ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2011, 23:27:48 wysłana przez mateyko »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #162 dnia: 25 Wrz 2011, 13:13:27 »
23 września 2011 na LR pojawiły się trzy osoby, jedna wymiękła w kabackim.

Pojechaliśmy z Zamkowego prosto na południe, postój na polance w lesie kabackim, dalej przez las do tesco. Po drodze podziwialiśmy sygnalizację-dyskotekę (Poloneza i Poleczki bodajże), fazy zmieniały się równie radośnie szybko i losowo jak światła na wiejskiej dyskotece. Na koniec poobserowaliśmy frezowanie nawierzchni w wykonaniu ZDM.

Mapka z przerwami na restart telefonu (arghhhh to przez MyTracks :<)

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid= 206566174264611226738.0004adb072739eedde602
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz 2011, 13:15:51 wysłana przez mateyko »

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #163 dnia: 29 Wrz 2011, 18:41:53 »
^^ to wiekopomna chwila... Stało się. Pierwszy przejazd Lajt Roweru v25 nocnego, bez którego kolwiek z ojców założycieli, odbył się  :P

Mam zaszczyt zaprosić Was na dzisiejszy przejazd. Zbiórka o 22 na Placu Zamkowym.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Letni LAJT ROWER V25 Nocny, pn-pt, 22:00, pl. Zamkowy
« Odpowiedź #164 dnia: 29 Wrz 2011, 19:33:01 »
Ja proponuję jutro po masie gdzieś pojechać. Ktoś byłby chętny?
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl