Autor Wątek: spis uwag  (Przeczytany 124853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rano1

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Lut 2010, 17:32:55 »
Statystyka postów nie tylko zależy od osoby piszącej na forum.
Dziś wczesnym popołudniem pisałem o zaśnieżonych ścieżkach...i temacik zniknął (!!!), gdy teraz przeglądałem forum  :o

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Lut 2010, 17:48:25 »

Rano1

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Mar 2010, 15:26:26 »
Teraz ok

Offline Sznur

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Mar 2010, 14:03:54 »
mam takie pytanko...
Czy dało by się umieścić gdzieś na dole forum mały odnośnik na stronę główną ??
pytam z czystego lenistwa...  :P

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Mar 2010, 15:11:47 »
W najbliższym czasie linkiem do strony masy będzie obrazek ze zdjeciem na gorze. Jak tylko dostanę info od Skelera, że skórka joomli jest już ostateczna to dostosuję wygląd forum do wyglądu strony i wtedy to zmienię.

A na razie masz link do głównej w "aktualnościach" na stronie głównej forum.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Mar 2010, 16:41:54 »
koledze chyba chodziło o stronę główną... ale forum
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Mar 2010, 17:36:08 »
Więc tak:

"Na górze" forum są linki do strony głównej i forum i strony Masy. A jeśli potrzeba "linka" do strony głównej forum to pod listą postów w podforach a także w widoku tematu jest taka "belka" z napisem po prawej stronie "Skocz do:", gdzie z listy rozwijanej wybierasz na przyklad "sprawy organizacyjne" i przenosi Cię na stronę główną forum. Sprawdź tę opcję może. ;)

Offline Sznur

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Mar 2010, 18:12:34 »
hmmm...
musiałem mieć jakiś błąd ponieważ wyświetlało mi tylko "skocz do =>(obecny temat)"
już jest dobrze dziękować...

Rano1

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Mar 2010, 18:39:29 »
Skoro w dziale forum, dotyczących bezpośrednio WMK, zwykły użytkownik nie może założyć tematu, pytam:
Dlaczego nie ma tematów z ostatnich Mas Turystycznych?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Mar 2010, 19:45:33 »
Skoro w dziale forum, dotyczących bezpośrednio WMK, zwykły użytkownik nie może założyć tematu

Zmień to Drexie, bo faktycznie więcej z tego szkody niż pożytku.

Trudno, będzie więcej moderacji, bo pewnie znajdą się osoby co będą dublować wątki. Ale i tak bedzie mniej roboty, bo nie trzeba będzie zakładać tematu dla każdej Masy - a nocne, turystyczne, dziennie, dodatkowe... tego będzie teraz średnio po 1/tydzień.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Mar 2010, 19:55:10 »
A akie małe pytanie- ile razy pytałem o to, kto zajmuje się Masą Turystyczną? Chcę nadać takiej osobie prawa do zakładania tematów w w/w dziale, ale po prostu nie mam komu. A "uwolnienie" akurat tego działu wprowadzi więcej zamieszania niż to warte.

Ponawiam więc prośbę- osoba (lub osoby) jeżdżące na MT proszę o kontakt na priv, wtedy uzgodnimy co i jak i (po weryfikacji) nadam tym osobom prawa do zakładania tematów w dziale WMK.

Inną opcją (trochę może uciążliwą) jest założenie tematu w dziale "Inne imprezy" i podesłanie informacji z prośbą o przeniesienie tematy do działu WMK- może to zrobić każdy administrator, jednak ze względu na to, iż ja na forum jestem najczęściej, to takie PMy najlepiej kierować do mnie- wtedy reakcja będzie najszybsza.

Masy - a nocne, turystyczne, dziennie, dodatkowe... tego będzie teraz średnio po 1/tydzień

Nocna Masa- na życzenie kilku osób zachowuje sposób "ogłaszania" i relacji tak samo jak było na Gronie- jeden temat dla wszystkich NMK, więc ten problem odpada- temat już jest. Sprwa Turystycznej: jak wyżej. Comiesięczna WMK jest opanowana i nie ma problemu.

Tak samo Masa na WOŚP, Autyzm i Powstańcza. Imprezy "firmowane" przez WMK też bedą ogłaszane przez kogoś z administracji, tu też nie widzę problemu. Czyli zostaje nam ta MT... Prosiłem przy roznych okazjach o informację z kim rozmawiać na ten temat. Do dziś nie wiem...
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2010, 20:06:28 wysłana przez Drex »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Mar 2010, 06:24:58 »
A akie małe pytanie- ile razy pytałem o to, kto zajmuje się Masą Turystyczną? Chcę nadać takiej osobie prawa do zakładania tematów w w/w dziale, ale po prostu nie mam komu.

Nie ma chyba takiej osoby. To znaczy MT to dziecko Skelera, ale...nie liczyłbym na to, że On znajdzie czas, by regularnie zakładać tematy.

A "uwolnienie" akurat tego działu wprowadzi więcej zamieszania niż to warte.

Rozumiem Twoje obiekcje.

A teraz go otwórz, jak prosiłem, bo inaczej tego i tak nie zrobimy. Chyba, że sam będziesz zakładał temat co chwila dotyczący kolejnej imprezy?
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Mar 2010, 07:07:21 »
Chyba, że sam będziesz zakładał temat co chwila dotyczący kolejnej imprezy?
Jeśli będę o niej wiedział, to czemu nie? Założenie tematu i krótka informacja to kwestia kilku minut... raz w tygodniu... dałbym radę chyba tyle czasu poświęcić...

Poza tym problem jest tylko z MT w tej chwili.

Jeśli pojawią się inne imprezy rowerowe, to jest dział na to- "Inne imprezy". Dział WMK jest z założenia tylko dla imprez organizowanych / współorganizwanych przez WMK, czyli jako taki jest ograniczony właśnie do informowania o takich imprezach. O wszystkich innych użytkownicy powinni pisać w dziale "Inne imprezy"...
« Ostatnia zmiana: 24 Mar 2010, 07:19:59 wysłana przez Drex »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Mar 2010, 10:27:40 »
Jeśli będę o niej wiedział, to czemu nie?

Ok, trzymam za słowo, że będziesz to robił w takim razie, skoro niechcesz by robili to inni.

Co do informacji to termin jest stały, a resztą rzeczy to Skeler Ci powie skąd uzyskać.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Mar 2010, 02:28:21 »
MT zajmuje sie Pawel i chyba juz kiedys dawalem namiary na niego... teraz nie mam sily szukac jego konta na tym forum, wiec jeszcze raz nie podam ;-)