Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Warszawska Masa Krytyczna: piątek, 27 listopada - Pl. Zamkowy, godz. 18:00

(1/2) > >>

Drex:
Planowana trasa przejazdu:

Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Ujazdowskie, Piękna, Pl. Konstytucji, Waryńskiego, Puławska, Rakowiecka, Al. Niepodległości, Chałubińskiego, Al. Jerozolimskie, Pl. Zawiszy, Towarowa, Okopowa, Anielewicza, Al. Jana Pawła II, Rondo "Radosława", Okopowa, Leszno, Górczewska, Elekcyjna, Ordona, Kasprzaka, Prosta, Świętokrzyska, Emilii Plater, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście.

Maćkofff:
Ja tylko dodam dla przypomnienia, że sklepik znajduje się w nowej lokalizacji. Podobnie jak w zeszłym miesiącu można zaopatrzyć się w szprychówki obok latarni przy schodach nad wylotem tunelu trasy W-Z.

Raffi:
Pragnę pogratulować osobom, które wytrzymały blisko kwadrans z rowerami w górze. Trójka, która walczyła najdłużej dostała wyjątkowe kalendarze Masy Krytycznej na 2010 rok. Osoba czwarta, która opadła z sił dopiero pod sam koniec konkursu - otrzymała nagrodę pocieszenia w postaci szprychówki ;-)

Trzymajcie się ciepło - za miesiąc też wymyślimy pewnie jakiś konkurs ;-)

czarny_pedal_z_sld:
 To byla moja pierwsza masa i wrazenia mam wylacznie pozytywne. Szczegolnie dobre wrazenie zrobila na mnie grupka organizatorow/porzadkowych, ktorzy ze stoickim spokojem przyjeli werbalne ataki agresywnego kierowcy na ul. Kasprzaka. Ja bym juz dawno dal w morde i podpalil samochod. ;-)
 Pelen szacun wiec.

 Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia. Pelen radosnej antycypacji czekam na mase grudniowa.

trawers:

--- Cytat: czarny_pedal_z_sld w 28 Lis 2009, 19:42:06 ---Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia. Pelen radosnej antycypacji czekam na mase grudniowa.

--- Koniec cytatu ---
Wczoraj było wyjątkowo szybkie tempo. Poczekaj na masę, kiedy pojedzie z nami riksza z muzyką. Wtedy będziesz się mógł w pełni rozkoszować wolną jazdą na holenderce ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej