Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Niewidoczne ścieżki nocą

<< < (2/3) > >>

raku_15:
Cała prada... :/ Znam takie ścieżki.... też na takie trafiałem i to mnie strasznie denerwuje... Albo najgożej jest przy arkadii ( śrómieście) i to po stronie arkadii... na przestanku pod arkadią.... rozpędzasz sie  z mostu, przejezdzasz przez dwie uliczki ( wyjazd,wjazd) a potem rozpędzasz sie ... a tu CI ludzie zza krzaków wychodzą...!! Ja nie nawidze tej scieżki...

Cezex:
Że niby przy Arkadii jest ciemno? To zapraszam na Generała Maczka na odcinek między Powstańców Śląskich, a Aleją Armii Krajowej. Jadąc po prawej stronie od AK latarnie są bardzo silne i w ogóle marzenie każdego kierowcy... Właśnie... Kierowcy... Rowerzystów pewno i też by było gdyby nie ekran dźwiękochłonny, który jest w opcji 2 w 1 razem z światłochłonny...

raku_15:
Ciemno niejest... ale są krzaki zza których nic nie widac i można pieszego porącic... a oni chodzą jak chcą...

Ania:
Oby tylko na Maczka, a Powstańców Śląskich? Conrada? Reymonta? tamtejsze ścieżki to wydają się w ogóle zapomniane przez urzędników. O praskich ścieżkach nie wspomnę... szaserów -ciemno, fieldorfa - ciemno... ciężko mi wymienić gdzie są one oświetlone :P

Maćkofff:
Na Trasie Siekierkowskiej jest za to oswietlony tylko chodnik, scieżka już nie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej