Inne sprawy rowerowe > Sprzęt

Treking na wyprawę pagórkowatą

<< < (3/3)

miroslavka:
Szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi się ten rower podobał, bo był jakiś niewyględny. Licytowałam wcześniej drugi - http://allegro.pl/rower-trekkingowy-deore-slx-magura-vsf-t400-maly-i6796620437.html Dałam nawet 1122 zł, z tym że nie przekroczyłam ceny minimalnej, ostatecznie roweru nikt inny też nie kupił. Po tym zdecydowałam się na tę licytację, bo było tylko 2h do końca, a rower spełniał podstawowe wymagania :)

Orbea może jest i dobrą marką, ale niezbyt popularną (jak np Batavus itp), więc plus dla mnie. W opisie jest dużo odpychających wiadomości (przerzutka nie przeskakuje, łańcuch na zdjęciu widocznie zardzewiały, utleniony błotnik), które prawdopodobnie zniechęciły innych kupujących. Używany rower można dostać w lepszym stanie wizualnym w tej cenie - np w/w peugeot, więc nie każdy chce się babrać w poprawki, choćby tylko wizualne. Właściwie też jestem gotowa na jakieś naprawy.

Niestety do Szczecina nie dojadę, bo wyemigrowałam... Rower przeserwisuje mój brat, wypróbuje siostra, a ja zabieram na wyprawę, chyba że uda mi się wcześniej wpaść na weekend przetestować i dopieścić osobiście.   ???

@Gregorius, postaram się zapisać dane z aukcji na wszelki wypadek, tak jak sugerujesz.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej