Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Rowerem po parku - ankieta i artykuł od czapy

(1/5) > >>

qwerJA:
Może miał by ktoś ochotę odpisać merytorycznie, bo argumenty i sposób przedstawienia sprawy są dokładnie z czapy.
W każdym razie głosować:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=512571132189798&set=o.171945886179254&type=1&theater

http://www.infochoty.waw.pl/index.php?pod=ank

Raffi:
Nie wiem czy jest o co dym robić. Jakaś trzeciorzędne medium robi ankietę, z której i tak nic nie wynika. Warto kliknąć na NIE, ale żeby coś im tłumaczyć? Szkoda czasu :P

kaczor1:

--- Cytat: Raffi w 11 Lut 2014, 15:44:23 ---Nie wiem czy jest o co dym robić. Jakaś trzeciorzędne medium robi ankietę, z której i tak nic nie wynika. Warto kliknąć na NIE, ale żeby coś im tłumaczyć? Szkoda czasu :P

--- Koniec cytatu ---
Ojjj. Z tym trzeciorzędnym medium to radzę być ostrożnym.
Co prawda nie ma ono wielkiego oddziaływania na globalną politykę, ale często na lokalną już tak
To między innymi dlatego, że takie "gazetki" rozdawane za darmo w spożywczym, są wydawane lub redagowane przez naszych radnych, lub stowarzyszenia powiązane z radnymi.
Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale w mojej dzielnicy tak właśnie jest.

qwerJA:
Właśnie o to chodzi żeby przypadkiem nic z tego nie wyniknęło  ::)

Wbrew pozorom gros mieszkańców z burmistrzem na czele to jednak czyta, a i dzielnica nie duża i jak to ujął jeden urzędnik w oficjalnym piśmie - "zamieszkana przez starszych ludzi, którzy nie korzystają z rowerów"  :D
 

jerzy1234:
Dlaczego do usunięcia, uważam za ciekawy temat. Ja jestem od ponad 10 lat rowerzystą i teraz mam dylemat - jak głosować. Powinienem za  ale znając "ułańską fantazje" większości rowerzystów a zwłaszcza tych co ich stać na "ogniste rumaki" które same są trudne do opanowania, uważam że część miasta powinna być tak jak wolna od samochodów , kładów , ścigaczy,i.t.p. tak i od rowerów.Mam 50 + i niewiele mi już zostało do czasu laski i balkonika i wolałbym w "części" parku nie słyszeć "KU..." na siebie gdzie stary dziadu leziesz. O wnuki się nie boję -bo z tego wspaniałego kraju pewnie wyemigrują. Tak jak już teraz nie pójdę na melanż z punkową młodzieżą  (oni by się wstydzili) tak teraz ja bym się wstydził rozjeżdżać dzieci pod piaskownicą. Każdy w tym mieście powinien mieć swoją enklawę spokoju i miejsce dla siebie i szanujmy się nawzajem, bo nikt nas nie będzie szanował i tylko zostanie nam los szczura i ganianie wokół własnego ogona.Dlatego też na razie nie głosuję i cały czas jako istota (chyba) rozumna zastanawiam się .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej