Inne sprawy rowerowe > Sprzęt

Linki zbrojeniowe, Przekładnia - gdzie kupić ?

<< < (2/3) > >>

mplonski:
na Nowowiejskiej masz kilka sklepów rowerowych :)

Raffi:

--- Cytat: m.p w 27 Mar 2010, 22:17:05 ---na Nowowiejskiej masz kilka sklepów rowerowych :)

--- Koniec cytatu ---

Ewentualnie zawsze można wstukać w Google "sklep rowerowy Warszawa". I wyskoczy. Zupełnie samo. Taka to sprytna technologia ;-)

Drottnar:
pomogę: http://lmgtfy.com/?q=sklepy+rowerowe+warszawa

SeBeQ:

--- Cytat: Groszek ---Jestem z deka amatorem, chodzi mi o te czarne "rureczki" elastyczne, przez które przechodzą linki.

--- Koniec cytatu ---
I już wiemy - "linki zbrojone" to po prostu pancerze. Pancerze dzielą się na przerzutkowe (prowadzą w nich linki od manetek do przerzutek) oraz hamulcowe (analogicznie - lecą w nich linki od klamek czyli dźwigni hamulcowych do hamulców). Do tego występują w przynajmniej 2 rozmiarach z czego przerzutkowe teoretycznie mają 4mm średnicy, a hamulcowe 5mm. Średnicę należy znać przy zakupie końcówek na pancerz. Ostatnio pojawiły się też pancerze uniwersalne, czyli można je stosować zarówno do prowadzenia linek przerzutkowych jak i hamulcowych.
Do kupienia w większość sklepów rowerowych od około 5-7zł za metr do paru set złotych za komplet. Mogę polecić Świat Roweru na Spójni (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2) - http://swiatroweru.com.pl
Przytną, doradzą, ewentualnie wymienią...
Jeśli bliżej centrum to ulica Nowowiejska między stacją metra Politechnika a placem Politechniki.
Mała uwaga: do cięcia tego cholerstwa potrzebne są ostre cęgi, a najlepiej dedykowane do cięcia tego typu rzeczy - one je rzeczywiście tną, a nie miażdżą.


--- Cytat: Groszek ---Znalezione na allegro, jakaś stara aukcja:
mniej więcej tak
http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/965/57/09/965570938

--- Koniec cytatu ---
To jest zwykła zewnętrzna przerzutka tylna. Dostępna od parudziesięciu do paruset złotych w każdym sklepie rowerowym. Polecane sklepy jak wyżej, czyli Świat Roweru lub bliżej centrum ulica Nowowiejska...

raku_15:
polecam super servis! http://www.skuczynski.pl/  Zrobiłem u nich przegląd po tej zimie i wymieniłem amortyzator :) Wszystko super dział. Rok temu musiałem wymienić piaste tylnią bo bębenek w niej pękł i sie kręiło cały czas :/ Piasta jest w 100% sprawna, żadnych luzów w niej!
Polecam Naprawde !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej