Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Charakter drogi - lokalna, przelotowa, każda?

<< < (12/12)

Raffi:

--- Cytat: GFM w 27 Cze 2012, 16:29:55 ---mnie łaskawie pozwolił sugerując jedynie zachowanie zwiększonej ostrożności. :o
Przy w zasadzie wyłączonym ruchu.
--- Koniec cytatu ---

Ja to w często wręcz liczę na takie pozwolenie. W ten sposób rowerem co roku dojeżdżam na groby na Święto Wszystkich Świętych. W ten sposób będę jutro wracał z pracy w czasie, gdy kibice będą szli na stadion i gdy znowu zamkną Wybrzeże. W ten sposób dojeżdżałem na studia, gdy była wizyta Obamy i Krakowskie było teoretycznie wyłączone z ruchu ;)

Brom:

--- Cytat: robertrobert1 w 27 Cze 2012, 16:26:05 ---Jeśli ktoś kieruje ruchem to, w świetle prawa, wszelkie znaki i przepisy przestają obowiązywać.

--- Koniec cytatu ---
Jasne. Zdziwiło mnie to, że nakazał coś, co w zasadzie było dość niebezpieczne. Spodziewałem się raczej, że po prostu nie będę mógł jechać i będzie przymusowy spacer, a tu wyraźnie Policja doradza jazdę chodnikiem. Najczęściej jednak jest tak, że mimo wszystko pozwalają jechać niby zamkniętą ulicą. Podobnie jak opisywał Raffi dość często w ten sposób pokonuję Krakowskie Przedmieście zamykane z różnych powodów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej