Inne sprawy rowerowe > Rowery Poziome

Co po Masie

(1/4) > >>

kaczor1:
Widzę, że najbliższa Masa będzie pełna poziomych atrakcji.
Edit:
Widzę, że na najbliższą Masę zapowiadają się poziome atrakcje
 

Wyścig Flinstonow - Storm rzucił wyzwanie, Savil przyjęła
Prezentacja nowego roweru Ślimaka
Możliwa prezentacja roweru Raffiego
 
Do tego proponuje dla zabawy dodatkowe konkurencje:
Wyścig żółwia, czyli im wolniej tym lepiej - tu klasyczny rower ma fory.
Wyścig Flinstonów do tyłu - tu poziomki mają większe szanse.

storm:
@Kaczor - dzielisz skórę na niedźwiedziu ;)
Nie wiem jeszcze czy będę. Wszystko zależy od pogody, od stanu moich nóg itede... Bajdełej - kto tam jedzie z Okęcia lub okolic na Masę?

kaczor1:

--- Cytat: storm w 17 Mar 2012, 08:10:57 ---@Kaczor - dzielisz skórę na niedźwiedziu ;)

--- Koniec cytatu ---
To znaczy?
 

--- Cytat: storm w 17 Mar 2012, 08:10:57 ---Nie wiem jeszcze czy będę. Wszystko zależy od pogody, od stanu moich nóg itede... Bajdełej - kto tam jedzie z Okęcia lub okolic na Masę?

--- Koniec cytatu ---
Wtedy walkower  ;)
 

Raffi:

--- Cytat: kaczor1 w 17 Mar 2012, 07:43:34 ---Możliwa prezentacja roweru Raffiego
--- Koniec cytatu ---

Niestety, mnie nie będzie na najbliższej Masie. Będę wtedy w Wiedniu.

Być może uda się za to być nowym poziomem na Przedmasówce. W zasadzie to już jest niemal gotowy. Brakuje mi tylko przedniego koła i giętkiej fajki do hamulca.

Giętka fajka to w ogóle jest jakiś jakaś niesamowita technologia NASA, bo w serwisach jej nie mają. A odwiedziłem już z 5 (i dziś pewnie odwiedzę kolejne w poszukiwaniach).

I jeszcze to koło. Gdyby Spójnia zrobiła mi je na czas (najpierw obiecywali poniedziałek, później środę, potem piątek) to bym już jeździł na nowym, bo i temat fajki odkryłbym wcześniej. Pytanie na kiedy Spójnia zrobi mi to koło? Bo to już trzecie jakie u nich zaplatam w tym roku i żadne z tych kół do tej pory nie było zrobione nawet z grubsza na czas.

kaczor1:

--- Cytat: Raffi w 17 Mar 2012, 08:43:36 ---I jeszcze to koło. Gdyby Spójnia zrobiła mi je na czas (najpierw obiecywali poniedziałek, później środę, potem piątek) to bym już jeździł na nowym, bo i temat fajki odkryłbym wcześniej. Pytanie na kiedy Spójnia zrobi mi to koło? Bo to już trzecie jakie u nich zaplatam w tym roku i żadne z tych kół do tej pory nie było zrobione nawet z grubsza na czas.

--- Koniec cytatu ---
Dlatego ja swoje zaplatałem dopiero, gdy postanowiłem odstawić pozioma na zimę, a do tego czasu jeździłem na zwichrowanej obręczy. Szlak by mnie trafił, gdybym miał czekać a rower był by mi potrzebny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej