Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Szczęśliwicka - budowa DDR

<< < (3/3)

gom:
Uff.. od strony ronda przy Dickensa/Drawskiej nie ma znaku, można ciąć jezdnią :-)

jerzy1234:
Ciekawy jestem ile "ten twór" kosztował i jak będzie wyglądał na wiosnę jak korzenie zaczną wysadzać,i czy jazda zygzakiem kogoś uszczęśliwi. Wolałbym aby Banacha poprawili niż tam wybudowali , ale niestety to co inni wolą to władze "stemple gminne" w d... mają. Jak to mówiłem na spotkaniu to tylko spotkałem się z reprymendą jednej paniusi która to utyskiwała na rowerzystów że całe tabuny rozjeżdżają skrzyżowanie na Banacha, a że była chyba wysoko postawiona więc na następny dzień Straż Miejska zorganizowała łapankę.

Raffi:

--- Cytat: Drex w 30 Lis 2011, 12:35:38 ---DDR jest dla przeciwnego pasa ruchu- jest po lewej stronie. Ale nie zagwarantuję Ci, że jakiś nadgorliwy policmajster się z tym zgodzi.
--- Koniec cytatu ---

Jak się nie zgodzi, zawsze można nie przyjąć mandatu.

jerzy1234:
 ;) Rozradowany jestem- dzisiaj pierwszy raz przejechałem się tym nowym tworem na Szczęślewickiej, o zgrozo ,albo już za zimno i już nie potrafię szybko zakręcać na kawałku zawijasów  albo przemęczenie po jeździe od Marymonckiej i już tam zygzakami już siły brak ale dla mnie bardzo wąsko i zbyt krótko!!! Czyżby mamony zabrakło żeby dociągnąć do ronda przy pętli autobusowej??? Dalej i tak ulicą trzeba grzać do Grójeckiej i po co to komuś??? Czyżby  ktoś chciał się przypodobać obcokrajowcom co w większości tam w tych nowych slamsach mieszkają??? >:( Szkoda było kasy -lepiej było przetańczyć naszym Polskim zwyczajem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej