Autor Wątek: Buty SPD  (Przeczytany 5005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Figer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
Buty SPD
« dnia: 25 Gru 2011, 01:04:55 »
Witam! Proszę was o polecenie mi jakiegoś dobrego i stosunkowo niedrogiego sklepu z butami SPD.
Napiszcie czy jest to sklep który ma jakiś punkt w ktorm można zobaczyć sprzęt.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Gru 2011, 01:44:13 »
Ja tylko powiem, że swoje kupiłem w airbike, dereniowa 6. Nie ukrywam, że wtedy cena była bardzo przystępna, nie wiem jak sytuacja teraz wygląda i na dzień dzisiejszy to były moje jedyne zakupy butów spd. Ówcześnie mieli raczej bardzo fajne ceny (biorąc pod uwagę koszt przesyłki z ew. tańszych sklepów w polsce), dlatego tam kupiłem.

Spokojnie można zobaczyć sprzęt, mają też profil na allegro i z tego co wiem ceny na allegro równają się cenie w sklepie.

Jest kilka punktów.http://www.airbike.pl/1/3/Adresy-sklep%C3%B3w-AIRBIKE

Jak coś - zakupiłem te buty - http://allegro.pl/buty-shimano-2010-sh-m087-nowe-sh-m086-r-47-i1999327475.html

http://allegro.pl/Shop.php/Show?category=16472&p=1&string=&order=p&view=gtext&id=7824966 - tu masz wszystkie ich spd.

Pozdro i powodzenia.

Drex

  • Gość
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Gru 2011, 02:02:40 »
Witam! Proszę was o polecenie mi jakiegoś dobrego i stosunkowo niedrogiego sklepu z butami SPD.
Napiszcie czy jest to sklep który ma jakiś punkt w ktorm można zobaczyć sprzęt.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc.
Eeee... Decathlon? I inne szanujące się sklepy sportowe / rowerowe?

Rano1

  • Gość
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Gru 2011, 02:03:37 »
Zobaczyć znaczy dotknąć, przymierzyć?

Dobry i stosunkowo niedrogi sklep z butami spd? Chyba nie ma takiego  8)

Dobry to wyżej wskazany (airbike - spory wybór, przeceny na koniec sezonu), stosunkowo niedrogi to Decathlon (tam można dostać m.in. tanie odmiany Shimano).

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Gru 2011, 11:34:09 »
od kiedy airbike jest tani?!?! wejdź na stronę sklepu. tam z zasady wszystko jest droższe niż gdziekolwiek indziej. no chyba że jakimś cudem jest połączona wyprzedaż z promocją. ile razy chciałam coś kupić do roweru czy dla siebie i sprawdzałam ceny w różnych miejscach... nawet kupienie w CR i zapłacenie wysokiej ceny za wysyłkę bardziej się opłaca :D

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Gru 2011, 12:20:04 »
FIGER - ja kupowałem na allegro z odbiorem w Warszawie (mogłem przymierzyć i wymienić rozmiar na miejscu).
Oszczędność allegro to jakieś 20-50 zł na obuwiu.

Ja chodzę po sklepach, przymierzam, oglądam a zamawiam na allegro.
Ma to jeszcze jedną zaletę.

Towar zakupiony na odległość mogę zwrócić! Gwarantuje mi to prawo.
Cytuj
Klient ma prawo zwrócić w ciągu 10 dni towar zakupiony w internecie bez podawania powodu zwrotu. Taką możliwość gwarantuje mu Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

Według art 7 ust 1 wyżej wymienionej ustawy ?Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni?. W przypadku, gdy sprzedający nie poinformował konsumenta o takiej możliwości, termin ten wydłuża się do trzech miesięcy. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie przez sprzedającego, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy tak zwanego odstępnego.

W sklep stacjonarny nie jest zobowiązany prawnie do przyjmowania zwrotów.
Jak pisze Pan Jacek Błaszczyk z inspekcji handlowej:
Cytuj
Aktualnie nie ma przepisu zobowiązującego sprzedawcę do przyjęcia zwrotu towaru zgodnego z umową. Jak każda umowa, tak również umowa kupna sprzedaży może być rozwiązana za zgodą stron umowy. Zatem zwrot towaru zgodnego z umową może nastąpić wyłącznie za zgodą sprzedawcy i wynika tylko z jego dobrej woli.
     Sprzedawca (przedsiębiorca) w celach marketingowych może zobowiązać się do przyjmowania zwrotów towarów zgodnych z umową w określonym przez siebie czasie. Wówczas takie zobowiązanie podane do wiadomości konsumentów jest dla sprzedawcy wiążące.
     O takim prawie konsument powinien być poinformowany przez przedsiębiorcę w formie pisemnej. Jeżeli przedsiębiorca tego nie uczyni, konsument może odstąpić od umowy w terminie dziesięciu dni od uzyskania informacji o takim prawie, jednak w czasie nie dłuższym niż trzy miesiące od zawarcia umowy.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Gru 2011, 21:45:05 »
od kiedy airbike jest tani?!?!


Wtedy jak nabywałem buciory, to właśnie u nich były najtaniej :) W Decathlonie na okęciu widziałem B'Twin, bezklamrowe, 170-230 zł.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Gru 2011, 22:38:34 »
od kiedy airbike jest tani?!?!

Mieli jakiś czas temu wyprz butów SPD jakiejś marki, wtedy były tanio.
AdrianSocho

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Buty SPD
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Gru 2011, 00:08:31 »
to chyba raz na milion lat :D