Autor Wątek: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?  (Przeczytany 2694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Kolejna dętka mi strzeliła, problem większy - opona się przetarła. Nie chciałabym kupować nowej i inwestować w rower, który niedługo wymieniam, ale jednocześnie teraz na czymś przydałoby się jeździć.
Ma ktoś na zbyciu oponę? Może być stara, używana, do dojeżdżenia, byle działała.

47 X 622, 28 X 1,75 - tak jest napisane na mojej.

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Paź 2011, 12:36:09 »
mam schwalbe delta criuser. Zbędna dla mnie. Rozmiar 37-622 (28x1 5/8x1 3/8 - 700x35 C) Tak jest na oponie.
Jak reflektujesz, to poproszę info. Wtedy opona będzie do odbioru dziś od 19-tej na Okęciu albo w poniedziałek lub wtorek. Tez na Okęciu.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Paź 2011, 12:54:28 »
Um... <chowa głowę w ramionach i robi zawstydzoną minę> To ja zapytam innych, czy do mojego roweru da się Twoją wsadzić, i jeśli tak, to wyrażę zainteresowanie...  :-[

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Paź 2011, 13:06:02 »
Hmmmm... Pięknie to ujęłaś... wsadzić. Ja rzekłbym: nałożyć, założyć. Ale mniejsza o semantykę. Da się. Tyle, że moja jest o około 5 mm "szczuplejsza" niż Twoja. A bieżnik ma spokojny, szosowo-miejski. Dla ułatwienia na PW kontakt tel.
i guzik. Twoja skrzynka jest pełna.
« Ostatnia zmiana: 15 Paź 2011, 13:09:40 wysłana przez darek »

Rano1

  • Gość
Odp: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Paź 2011, 17:01:24 »
Mam na zbyciu 2 dętki na koło 28 cali, wentyl typu Presta (taki chudy, z zakręcanym cyckiem  :D ).

W nowym rowerze mam wentyle samochodowe. Te z Prestą oddałem siostrzeńcowi, ale jeszcze cuś znalazłem, więc mam na zbyciu, gdyby co.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Pilne - opona dla Savil - jakaś do dojeżdżenia, używana, poproszę?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Paź 2011, 19:57:36 »
"Wsadzić" było wyrazem irytacji na zaistniałą sytuację i kłody pod nogami, jak również wyrazem frustracji spowodowanym powyższymi problemami ^^

Ciekawe, skrzynka wiadomości nic mi nie powiedziała, że jest zapełniona. Usunęłam kilka wiadomości i na wszelki wypadek wysłałam Ci PW z nr telefonu.

Update - zapytałam i dowiedziałam się, że ta opona jest za wąska. Także dziękuję za chęć pomocy, ale niestety.

Rano - też używam wentyli samochodowych :)

Ktoś jeszcze może ma oponę na zbyciu? *.*
« Ostatnia zmiana: 15 Paź 2011, 20:14:25 wysłana przez Savil »