Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Bielany, Bemowo, Żoliborz

Rowery do odbioru - informacja Policji

(1/2) > >>

Krees:
Witajcie,

przed chwilą przeczytałem w lokalnej gazetce Nasze Bielany (nr 2-3/2010) o odzyskanych przez bielańską Policję rowerach. Oto tekst:

" Bielańscy policjanci zabezpieczyli kilkanaście rowerów od osób podejrzewanych o paserstwo. Mężczyźni weszli w posiadanie tych rowerów prawdopodobnie w okresie od lipca do października. Zapraszamy wszystkie osoby, które rozpoznają rowery na zdjęciu do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ulicy Żeromskiego 7.
W ubiegłym roku, w październiku, na terenie budowy zatrzymano mężczyzn, którzy z kradzieży rowerów prawdopodobnie uczynili sobie stałe źródło dochodów. Kryminalni wspólnie z dochodzeniowcami zabezpieczyli kilkanaście rowerów różnych marek. Wszystko wskazuje na to, że kradzieży dokonano w okresie od lipca do października 2009 roku.
Zapraszamy wszystkie osoby, które na zdjęciach rozpoznają swoje rowery do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V. Prosimy, aby osoby kontaktowały się wcześniej z prowadzącym sprawę, mł. asp. Jackiem Stolą pod nr tel. 603 16 29."

Niestety, w gazecie nie było dołączonych żadnych zdjęć rowerów, tym niemniej myślę, że Ci z Was, którym zdarzyło się stracić rower w podanym okresie czasu, mogą spróbować się dowiedzieć, czy być może szczęście się do nich nie uśmiechnie... :).


-- 
Pozdrawiam,
Krees

Szakal:
http://www.rpw.nk6.pl/news.php?readmore=25

Tu też jest ;)

pimpf:

--- Cytat: Szakal w 09 Kwi 2010, 20:30:52 ---http://www.rpw.nk6.pl/news.php?readmore=25

--- Koniec cytatu ---
po obejrzeniu rowerów już wiem dlaczego je odzyskano a nie zostały rozebrane na części i sprzedane na allegro czy Słomczynie.... ;)

SeBeQ:

--- Cytat: pimpf ---wiem dlaczego je odzyskano a nie zostały rozebrane na części

--- Koniec cytatu ---
To nie iksteery napędzają rowery :P

pimpf:

--- Cytat: SeBeQ w 09 Kwi 2010, 23:50:50 ---To nie iksteery napędzają rowery :P

--- Koniec cytatu ---
chcesz powiedzieć, że rowerzystów też ukradli i sprzedali na allegro...?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej