Autor Wątek: XI Masa Krytyczna WOŚP  (Przeczytany 2487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
XI Masa Krytyczna WOŚP
« dnia: 10 Sty 2015, 14:35:39 »
Drodzy rowerzyści jako że niektórzy wchodzą na stronę masy od razu przez forum  (między innymi i ja) to przypominam że na stronie głównej czyli -                                                 
http://www.masa.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=284:xxiii-masa-krytyczna-dla-wop-&catid=3:bedzie&Itemid=40
 znajdziecie informacje szczegółowe co do jutrzejszego przejazdu i przypominam pomimo marnej zimy postarajcie się licznie przybyć ,choćby po to by udowodnić że i w zimie jeździcie  i nie tylko na trenażerach lub palcem po "Google Maps". Zwłaszcza że jedziemy w szczytnym celu .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty 2015, 12:31:39 »
Jako że "trochę " wieje ,przypominam tym co mają super lekkie rowery ,aby nie zapomnieli ich czym cokolwiek dociążyć i przeliczyć trasę na Zamkowy -pod wiatr  :). Na spóźnialskich ,za bardzo nie będziemy czekać.

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sty 2015, 13:07:25 »
Nie to, że się czepiam ale Elektoralna jest jednokierunkowa i do tego nie w tą stronę co nam potrzeba. Więc albo Grzybowską-Marszałkowską do Bankwego, albo Żelazną do Solidarności-Marszałkowską do Senatorskiej.
życie nie znosi próżni...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sty 2015, 14:31:47 »
To drugie Żelazną ,Solidarności ,Marszałkowska i Senatorska .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sty 2015, 20:37:07 »
Dziękuję wszystkim odważnym za przybycie na nasz świąteczny przejazd . Było nas 22 osoby - przykro że tak mało , widać duch w narodzie obumiera   i jest co raz to mniej ludzi co to potrafią aktywnie zebrać się w jakieś środowisko i zamanifestować jakąś wieź  z innymi . Rowerzystów na mieście widać jest sporo ,ale w tym przypadku widać że są to tylko indywidualiści.
Licytacja , pomimo małej liczbie uczestników o dziwo udała się pozytywnie i nie będzie wstyd ze my Masa nic nie zebraliśmy. Hojność ludzi  można podziwiać i dziękuję im z całego serca. Uratowaliście nasz wizerunek .
Dziękuję .
 Zdjęcia już przysłał mi kolega mk111 -lecz syn nie miał czasu zająć się nimi (sam nie potrafię ) a jak sam to robiłem przez jakiś "fotosik" to nie szło tych zdjęć oglądać , więc będą jutro wieczorem
 Przepraszam za zwłokę . 
 

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sty 2015, 10:43:14 »
Weź też pod uwagę pogodę. Taki urywający głowę wiatr jest chyba najgorszą pogodą do jeżdzenia rowerem.
W piatek miałem coś załatwić na czas i mimo że bym zdążył to wsiadłem z rowerem do autobusu.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sty 2015, 14:13:27 »
Weź też pod uwagę pogodę. Taki urywający głowę wiatr jest chyba najgorszą pogodą do jeżdzenia rowerem.

Nie tylko wiatr. W sobotę byłem pod Piotrkowem Trybunalskim i nieźle tam chlapało deszczem - jeżeli w Warszawie było podobnie, to była to najgorsza pogoda jaka była na WOŚP kiedykolwiek w historii Masy i chyba najgorsza z możliwych na rower. Musiało to mieć wpływ na frekwencję.

Nie pomogło też późne info o imprezie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sty 2015, 14:29:59 »
Nie tylko wiatr. W sobotę byłem pod Piotrkowem Trybunalskim i nieźle tam chlapało deszczem - jeżeli w Warszawie było podobnie, to była to najgorsza pogoda jaka była na WOŚP kiedykolwiek w historii Masy i chyba najgorsza z możliwych na rower. Musiało to mieć wpływ na frekwencję.

Nie pomogło też późne info o imprezie.
W sobotę tak, ale w niedzielę już nie. Trochę postraszyło śniegiem.
życie nie znosi próżni...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Sty 2015, 14:39:38 »
W piątek dobrze wiało ,ale pomimo tego odbyła się Godzina dla Rowerów i pomimo tego wiatru odważyliśmy się Poniatowskim pojechać . W jedną stronę  było fajnie , gorzej z powrotem . Dobrze że z powrotem była trasa do ZM-u i tam mogłem się zreanimować (chłopaki mk1111, Pafka, i Dj mogą poświadczyć jak zdychałem ) - no cóż u mnie starość nie radość ,ale młodzi że się wystraszyli ?- to mnie dziwi.  To kto ma ten świat dźwigać ?młodzi ? czy "stare dziady"-?  ::)

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sty 2015, 14:49:23 »
Do młodzieży świat należy. Stary robi, młody leży.  Zdziwiony? Masz syna i nie wiesz?
życie nie znosi próżni...

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: XI Masa Krytyczna WOŚP
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Sty 2015, 15:39:42 »
 :) Oj ,oj wiem, czasami nawet kolanami sobie ta maksymę przypominam  :-[ . Właśnie udało się wyprosić wstawienie zdjęć z Masy w porządniejszym portalu niż ostatnio.
 Zdjęcia są w wątku ze zdjęciami.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty 2015, 15:41:20 wysłana przez jerzy1234 »