Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

DDR Jugosłowiańska

<< < (2/2)

robertrobert1:
Mrozu nie było podczas malowania jak i deszczu. Na razie niech malowanie sobie fukcjonuje a po zimie zobaczymy jaki będzie jego stan.
W skali makro powstała nam kolejna trasa w ogóle nie powiązana z istniejącymi trasami rowerowymi. Dookoła mamy
1. Trasę CPR wzdłuż Fieldorfa, do której to zabrakło tylko przejazdu rowerowego.
2. Trasę DDR wzdłuż Trasy Siekierkowskiej. Powiązań kilka by się znalazło ale puki co trzeba kluczyć osiedlowymi drogami i alejkami
3. Trasę wzdłuż Bora-Komorowskiego. Zabrakło przejazdu rowerowego i kilkuset metrów wzdłuż Samolotowej. Przypominam, że w tym miejscu mamy tabliczkę kierującą na ścieżkę rowerową której nie ma. Tymczasem jedziemy drogą osiedlową najeżoną garbami podrzutowymi. Droga osiedlowa prowadzi dookoła tej części osiedla i zatrzymuje się albo na płocie parkingu albo wyprowadza nas na Bora Komorowskiego tylko na stronę przeciwną gdzie funcjonuje DDR.

Klara:

--- Cytuj ---]Dookoła mamy
1. Trasę CPR wzdłuż Fieldorfa, do której to zabrakło tylko przejazdu rowerowego.
--- Koniec cytatu ---
Przejazd jest, ale prowadzący na tę stronę Jugosłowiańskiej, na której nie ma ddr-a. Na tę, gdzie jest trasa - przejazdu brak.

robertrobert1:
tak wiem, że jest. Jeśli nawet byłby przejazd przez Jugosłowiańską to i tak organizacja ruchu byłaby fatalna bo by zmuszała rowerzystów do przejazdu na drugą stronę ulicy w 3 cyklach. Już wiele mieliśmy takich sytuacji, które po wielkich bólach były zmieniane ale jak widać takie kwiatki są jeszcze powszechne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej