Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Awatar

<< < (2/3) > >>

Raffi:
Próbowałaś przywrócić?

biały:
Złodzieje kradną nie tylko rowery, ale nawet i awatary. Co za czasy! ;)

Awatar zniknął, bo plik został usunięty przez Facebooka. Czy może inaczej: przestał być dostępny pod tym adresem, który był wpisany. Albo w ramach przeciwdziałania hotlinkowaniu, albo z bardziej prozaicznego powodu: wewnętrzne CDNy nie dają żadnych gwarancji co do czasu dostępności pliku pod danym adresem.

Raffi:
Własnie dlatego pytałem, czy próbowała wgrać ponownie i gdzie był plik itp.

Bo generalnie z avatarami temat jest taki, że ludzie wrzucają je w jakieś przypadkowe miejsca (facebook, imageshack itp). Potem okazuje się, że serwis albo fotki kasuje, albo przemieszcza, albo po prostu zaczyna blokować hotlinkowanie, bo nie zarabia na reklamach, a traci kasę na wyświetlaniu fot w innych serwisach. A ludzie nie czytają regulaminów i są zdziwieni, że coś znika ;)

Franc:
Ja mam swojego awatara na góglu i też zniknął. Zresztą, jak przeglądam wątki, to nie widzę żadnych awatarów, u nikogo.

Na Poziomym Forum moj awatar ciągle jest.

Raffi:

--- Cytat: Franc w 06 Lut 2015, 11:53:10 ---Ja mam swojego awatara na góglu i też zniknął. Zresztą, jak przeglądam wątki, to nie widzę żadnych awatarów, u nikogo.

Na Poziomym Forum moj awatar ciągle jest.
--- Koniec cytatu ---

Poziome forum może sobie go np. zaciagać do cache jakiegoś, albo możesz mieć go w cache na dysku. Spróbuj odświezyć strony (Alt+F5) z pominięciem cache i wtedy będzie wiadomo coś.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej