Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Zmiana terminów Masy

(1/11) > >>

Jarzębina:
Proponuję zmienić termin przejazdów WMK przez Warszawę!
Wiem, że ciężko jest walczyć z pewnymi przyzwyczajeniami ale nie dajmy się ogłupić psychozie tłumu...
Po tym co widziałem nie chciałbym aby ja i moi znajomi brali udział w działaniach, które bez konkretnego celu paraliżują miasto.
Piątkowe popołudnie, każdy zmęczony wraca do domu po ciężkim tygodniu pracy, przeedukowana młodzież powraca z placówek oświatowych, zmaltretowane dzieci wracają od księży, wycieńczone matki powracają z biedronek nakarmić swoje dzieci, staruszki wracają do domów zobaczyć (może po raz ostatni) wiekowych starszuszków ...
W tym samym czasie banda nieodpowiedzialnych, zakompleksionych ludzi tarasuje tym biedakom jedyne drogi dotarcia do swoich domów i bliskich manifestując w ten sposób fakt posiadania ... roweru...
Dobrze, że w ten sam sposób nie postępują osoby posiadające inne, większe środki transportu.
Sama sporo jeżdżę na rowerze ale przestańmy być egoistami- helloł !

Petro4_:
Hmm... masa jest raz w miesiącu a Warszawa i tak sparaliżowana jest codziennie. Idź trolluj na Onet albo TVN Warszawa :P

Trupek:
Proponuję zmienić nawyki kierowców pracujących w Warszawie!
Wiem, że ciężko jest walczyć z pewnymi przyzwyczajeniami ale nie dajmy się ogłupić psychozie tłumu...
Po tym co widziałem nie chciałbym aby ja i moi znajomi brali udział w działaniach, które bez konkretnego celu paraliżują miasto.
Codziennie, każdy zmęczony wraca do domu po ciężkim dniu pracy, przeedukowana młodzież powraca z placówek oświatowych, zmaltretowane dzieci wracają od księży, wycieńczone matki powracają z biedronek nakarmić swoje dzieci, staruszki wracają do domów zobaczyć (może po raz ostatni) wiekowych starszuszków ...
W tym samym czasie banda nieodpowiedzialnych, zakompleksionych ludzi tarasuje tym biedakom jedyne drogi dotarcia do swoich domów i bliskich manifestując w ten sposób fakt posiadania ... samochodu...
Sama sporo jeżdżę samochodem ale przestańmy być egoistami- helloł !
http://9gag.com/gag/amXvKw9

Raffi:
Ja bym po prostu ustawowo zakazał korków. Efekt dla płynności ruchu w mieście będzie z grubsza taki sam jak po zmianie terminu Masy :D

Jarzębina:
Kolega ma słuszną koncepcję, niestety nie jest zarejestrowanym użytkownikiem dlatego cytuję:

"Witam,

Podniosły się niepotrzebnie emocje. Myślę żę nie problemem jest tu termin masy a miejsce jej organizacji. Moja propozycja jest prosta aby zorganizować masę krytyczną poza Warszawą.
Nie będzie korkowane miasto a każdy kiedy będzie chciał będzie mógł jeździć na rowerze o dowolnej porze i dowolnej liczbie cyklistów bez utrudniania życia innym uczestnikom ruchu.

Kto popiera?"

Nie można się zamykać na jednym rozwiązaniu więc popieram, dobra koncepcja

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej