Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Rozszerzenie nazwy działu

(1/1)

gromanik:
W dziale sprawy lokalne powinno być moim zdaniem Drogi rowerowe w Warszawie i okolicach a oprócz dzielnic powinny być wymienione podwarszawskie miejscowości, np. Ożarów Mazowiecki, Legionowo i Habdzin  ;D

Drex:
Zastanawiam się nad połączeniem niektórych działów warszawskich, bo jest ich i tak sporo, jeśli będziemy robić dział dla każdej miejscowości która sobie tego zażyczy to dopiero będzie.

Dodam później dział "okolice Warszawy" i tam będzie miejsce dla takich rzeczy. Po pewnym czasie zobaczymy jaka będzie aktywność w tym dziale i majaktywniejsze miejscowości będą mogły liczyć na odrębny dział forum.

gromanik:
Myślę, że każda miejscowość, która ma jakiś aktyw, np. grupę lokalną powinna mieć swoje miejsce na forum, do omawiania spraw tego rejonu...

Inna sprawa, to jak zrobić listę dzielnic i miejscowości, żeby to nie zajmowało nie wiadomo ile miejsca - może lista rozwijana?

Drex:
Wszystkich miejscowości na pewno nie będziemy robić. Głównie dlatego, że zagmatwa to forum. Wedle przysłowia "co za dużo, to nie zdrowo".

Trzeba zdecydować się na jakiś kompromis pomiędzy tym, co wszyscy by chcieli, a tym, co możemy zrobić, żeby nie było bałaganu.

Poza tym o konkretnych miejscach będziemy myśleć, jeśli ujawnią się osoby działające w danym miejscu. Nie ma sensu robić działu jeśli napisze w nim jedna osoba na pół roku. Teraz wygląda to tak, że będziemy obserwować jaki ruch będzie na forum, w których działach/ dzielnicach / miejscowościach będzie największe zainteresowanie i aktywność na forum i te działy się wyróżni. Po prostu nie ma sensu utrzymywać działu forum jeśli będzie w nim jeden post na miesiąc.

Co do listy rozwijanej- nie znam sposobu jak można by ją zaimplementować w gotowym szablonie do forum. Kwestia wyglądu forum będzie zakończona dopiero, gdy wyjaśni się sprawa wyglądu strony masowej. Ten jest tymczasowy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej