Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Otwarcie ulicy Makowskiej na Pradze Południe

<< < (3/3)

wildzi:
Na żadnym zdjęciu nie widziałem znaku Droga rowerowa... czyby było ich tak mało? :-).
PS. Na masie turystycznej było łącznie 4 osoby, 3 odłączyły się za Mostem Świętokrzyskim. Aha. Prosimy o zdjęcia :-)

Skeler:
chciało mi się z lenistwa, bo wolałem rikszą przyjechać kilkaset metrów z garażu, niż rowerem jechać kilkadziesiąt km w taką pogodę ;->

raku_15:
Ahha :) No tak ja tez bym tak wybrał jak bym miał dowyboru :D Ważne ze sie ktos pokazał tam jako WMK :)

kultowy:

--- Cytat: Ania w 16 Gru 2009, 21:03:12 ---Polecam się przejechać tą ścieżką - warto. Jednakowoż ja jak tam byłam nie znalazłam głównego sensu w tej ścieżce, bo przebiega ona obok torów gdzie jest zadupie i nikt tamtędy nie jeździ. Jak będziecie i znajdziecie sens to mi wyjaśnijcie ;-)

--- Koniec cytatu ---

Aniu ścieżka ma jak najbardziej sens :-) jak napisał Raffi to alternatywa dla Grochowskiej (którą fajnie jeździ się rano, ale mniej fajnie się wraca w okolicach wieczora).

generalnie ja, jako mieszkaniec zadupia (czyt. Marysin Wawerski) ze ścieżki się cieszę :-) jak mi tylko przestanie dokuczać rwa kulszowa to wracam na rower i ścieżkę będę użytkował często i gęsto (chyba, że się w końcu z Marysina wyniosę; a marzę o tym)

pozdrawiam,
grzech kultowy aka "półkownik"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej