Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Jutro o 14 na Farysa

<< < (2/3) > >>

Raffi:
O akcji powiadomiłem, jak tylko sam się dowiedziałem. A miasto celowo ogłasza takie rzeczy w ostatniej chwili - to normalny chwyt by właśnie nie zdążyć się zorganizować i przyjechać. Może pamiętają jeszcze Marszałkowską, gdzie nam się udało?


Parę fotek zrobiłem, ale, że nic się nie działo, to i nie ma czego publikować.

gromanik:
Jeśli chodzi o ścieżkę od Encyklopedycznej do węzła Młociny, to ja się zastanawiam, jak oni chcą zrobić w ogóle ten odcinek TMP, skoro nie wiadomo, do czego ma on nawiązywać przy węźle na Młocinach i czemu TMP udało się trafić jakoś w tamten istniejący lub projektowany układ drogowy, a ścieżką już nie?

A jeśli chodzi o takie akcje jak wczoraj, to może warto warto w formularzu forum zrobić miejsce na nr tel. komórkowego i miejsce do wyrażania zgody na otrzymywanie informacji tylko o pilnych akcjach, takich jak ta wczoraj?

Raffi:
I podejmujesz się później obdzwaniać wszystkie te osoby (no dobra, ograniczmy się nawet do pierwszej setki) z prywatnego telefonu, za prywatne pieniądze? Bo ja się nie podejmuję. Nie mam na to ani gotówki, ani czasu.

Poza tym uważam, że problem jest gdzie indziej. Po prostu jest grudzień - ruch w temacie rowerów zanurkował niemal do zera. Nie ma imprez rowerowych, targów, wycieczek. Media też nie interesują się tematami rowerowymi, nawet gdy się takie podrzuca. Część rowerzystów teraz nawet nie jeździ rowerami, a co dopiero by się gdzieś pojawić. A ci co jeżdżą też zaglądają na fora (w tym masowe) o wiele rzadziej niż w tzw sezonie, bo przecież zima i nic się dziać nie może.

To wszystko złożyło się na frekwencję. Gdyby podobne info poszło na forum w czerwcu, mimo krótkich terminów, na akcji byłoby 30-50 osób. Jestem pewien, bo przecież podobne akcje były umawiane z dnia na dzień nieraz.

Maćkofff:
Podczas otwarcia Marszałkowskiej, informacja była puszczona tego samego dnia i pojawiło się ponad 100 osób ;)

Ania:
a jednak jakiś odzew jest...
http://www.zw.com.pl/artykul/244829,426809.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej