Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Jutro o 14 na Farysa

<< < (3/3)

Drex:
I są na zdjęciach wszystkie 4 rowery xD Pocieszające jest to, że ujęcia tak dobrali, że nie eksponują ilu rowerzystów przyjechało.

Raffi:
Wybiórcza też coś wspomniała: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7336840,Budowa_mostu_Polnocnego_siegnela_dna.html


No, czyli nie była to aż tak spektakularna klapa jak myślałem. Skoro jest jakiś odzew mediów, to warto było pojechać i pomarudzić - jest jakiś efekt, zapewne proporcjonalny do ilości rowerzystów ;-)

Artykuł ŻW jest bardzo w porządku, zdjęcia wręcz powiedziałbym, że są dobrane pod nas - widać rowery, widać nas, ale na szczęście nie widać, że było nas tylko czterech, na kilkunastu oficjeli. W Gaziecie Wyborczej też nieźle całkiem.

Z drugiej strony - stanowiliśmy 100% mieszkańców, którzy pojawili się na zaproszenie miasta, więc można powiedzieć, że i tak nie specjalnie było o czym innym pisać :-)

Drex:
[OT]: Raffi, w Polsacie też wczoraj byłeś. :P Tylko z innej okazji- wypowiedź na temat wprowadzania opłat za wjazd do centrum Wawy. ;)

Raffi:

--- Cytat: Drex w 07 Gru 2009, 09:16:43 ---[OT]: Raffi, w Polsacie też wczoraj byłeś. :P Tylko z innej okazji- wypowiedź na temat wprowadzania opłat za wjazd do centrum Wawy. ;)

--- Koniec cytatu ---

Wiem. Trochę się nawet wkurzyłem, że zawracali tyłek w niedziele. Tak byłem zajęty pisaniem ćwiczeń, że wyszedłem do nich w krótkim rękawku. Mam nadzieje, że nie było mocno widać, że się trzęsę z zimna ;-)

A żeby było nie-OT. Polsatu chyba na Północnym nie było w sobotę. Był WOT i TVN Warszawa tylko. Chyba, że na kogoś nie zwróciłem uwagi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej