Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Śmieszka na Polu Mokotowkim

(1/4) > >>

oelka:
W ekspresowym tempie, bo w jeden dzień  koło wejścia na Pole Mokotowskie od strony skrzyżowania Banacha, oraz Żwirki i Wigury zbudowano kilkumetrowy kawałek śmieszki omijający jedną z tablic poświęconych Kapuścińskiemu:

Droga jest zbudowana z fazowanej kostki, położonej na piasku.

Krzysztof

mplonski:
czy można zgadywać kiedy się zapadnie i ile osób przypadkowo nie zauważy DDR gdy będzie odchodzić od tablicy? piękna kostka... ciekawe kto za to odpowiada.

Tugger:
A wystarczyło postawić te cholerne słupki PO DRUGIEJ STRONIE. W dodatku to nie jedyne miejsce gdzie tak inteligentnie je ustawili. Za coś takiego ktoś powinien mieć postawione zarzuty o niegospodarność  ::)

SeBeQ:

--- Cytat: Tugger ---Za coś takiego ktoś powinien mieć postawione zarzuty o niegospodarność
--- Koniec cytatu ---
Ja bym mu postawił zarzut o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.

Stanley:

--- Cytat: oelka w 22 Wrz 2010, 23:40:56 ---W ekspresowym tempie, bo w jeden dzień  koło wejścia na Pole Mokotowskie od strony skrzyżowania Banacha, oraz Żwirki i Wigury zbudowano kilkumetrowy kawałek śmieszki omijający jedną z tablic poświęconych Kapuścińskiemu:
http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,90,134207,sciezka-czyli-inwestycja-niemal-jak-w-prlu.jpg[/img][/url]

--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze - nie wybudowano, tylko przebudowano. Ścieżka była w tym miejscu wymalowana na asfalcie.
Po drugie - kto w parku patrzy na znaki poziome??? Ja zauważyłem, że ludzie akurat w tym parku świetnie ze sobą egzystują.
Nikomu nie przeszkadza rowerzysta, pieczy czy zwierzak.

Pozdrawiam
Stanley

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej