Inne sprawy rowerowe > O rowerach w mediach

Łukowska

<< < (3/3)

Mhrok:
Myślę, że akurat rozjechanie się projektu z wykonawstwem ja taką skalę jeszcze się nie zdarzyło w tak medialny sposób ;)

Raffi:

--- Cytat: Mhrok w 10 Sty 2016, 15:44:06 ---Myślę, że akurat rozjechanie się projektu z wykonawstwem ja taką skalę jeszcze się nie zdarzyło w tak medialny sposób ;)
--- Koniec cytatu ---

Zdarzyło się i to nieraz. Różnica jest taka, że Puchalski wziął to na klatę i się przyznał. Ale to akurat PLUS dla miasta i Puchalskiego.

mk1111:
No i nareszcie znalazły się (zapewne) duże pieniądze na zakup worków na śmieci i kilka metrów żółtej taśmy i nie ma tego potworka.  C-13 zaworkowane, P-23 zaklejone.

rowerozof:
Raz jechałem tą Łukowską . Jak na DDR to nie jest taka tragiczna. Gorzej zostali potraktowani piesi. Jakby DDR zwezic z 2,5m do 2m to byłoby w miarę.

--- Cytat: mk1111 w 09 Cze 2016, 07:57:54 ---No i nareszcie znalazły się (zapewne) duże pieniądze na zakup worków na śmieci i kilka metrów żółtej taśmy i nie ma tego potworka.  C-13 zaworkowane, P-23 zaklejone.

--- Koniec cytatu ---
I bedziemy mieli powtórkę z JPII gdzie jeżdżący prawidłowo jezdnią będą trąbieni bo "przecież jest DDR"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej