Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Dickensa

(1/3) > >>

mk1111:
 Został zatwierdzony projekt pasów rowerowych na ul. Dickensa. Pasy zostaną wydzielone ze zbyt szerokiej jezdni na 600-metrowym odcinku od pętli Szczęśliwice do ul. Grójeckiej . Wytyczenie pasów jest planowane na wiosnę. Niestety pierwotny projekt został "uszlachetniony" przez znanego miłośnika rowerów inż Galasa.
Zmiany projektu naniesione kolorem zielonym. http://rowery.um.warszawa.pl/sites/rowery.um.warszawa.pl/files/Rys1%20-%20Zatw%20IR.pdf

jerzy1234:
 :'( W obietnicach było aż do Pawińskiego. Jak będę chciał jechać właśnie do Pawińskiego i nie zjadę przed Grójecką na chodnik to co mam szykować 50 zł za przejazd normalny ulicą?

mk1111:
Wg. odpowiedzi (na Facebooku) Pełnomocnika w analogicznej sytuacji na drugim końcu ( przy rondzie ze Szczęśliwicką) ma być zlikwidowany B-9 aby można było legalnie przejechać na wprost do Drawskiej bez konieczności wjazdu na DDR. 

jerzy1234:
To po co był ten sukces ogłoszony na Drawskiej?360 tysięcy i teraz dodamy oświetlenie (?) po to by i tak mieć to w du... i żeby pieski wybiegały się tam ( i dobrze obsrały) i matki z wózkami miały gładko ?

mk1111:
Nie 360 tylko już 450 tys.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej