Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Warszawski Raport Rowerowy 2014

(1/8) > >>

mk1111:
 Nakładem Biura Drogownictwa i Komunikacji ukazał się najnowszy Warszawski Raport Rowerowy 2014.

http://rowery.um.warszawa.pl/sites/rowery.um.warszawa.pl/files/WRR-2014_0.pdf

jerzy1234:
O la boga - czas umierać ,skoro tak dobrze jest . Powstaje wiele udogodnień (pułapek dla nieobytych) którzy na fejsie nie śledzą gdzie nam kawałek zrobiono i pojadą normalnie -ulicą i szybko zarobią mandat .
Pełnomocnik nic nie pomoże bo powie że prawo jest prawo ,a to że tylko około 20 do 50 metrów przejechałeś ulicą zamiast ukrytą ścieżynką ,to nie zwalnia od odpowiedzialności . Jak tak dalej pójdzie rezygnuję z jazdy rowerem (kupię trenażer i telewizor 6 d...) Zobaczcie kto redagował tą laurkę? Kto przyklepał i firmuje ten raport ? Już ich lubię i szanuję .

biały:
Patrzę na stronę 22 i stwierdzam, że chyba niedługo przesiądę się jednak na samochód. Albo będę musiał doczepić 15cm rurki do kierownicy, żeby przestać spełniać definicję roweru. Już teraz jest ciężko legalnie jechać, a widzę straszenie kolejnymi 200 kilometrami utrudnień.

Jednak plus za strony 14-15. Nakazują nawet zachowywać bezpieczną odległość od krawężnika i jechać na skrzyżowaniu środkiem pasa. Z drugiej strony nawet tam są kwiatki: "wymijając przeszkodę".

Ciekawe, ile za to grafik wziął. Chętnie się podłączę pod kranik z kasą. Sądziłem, że nie znam się na grafice dostatecznie dobrze, ale widząc takie dzieła sztuki, jak samochody na schematach, przestałem mieć obawy ;).

jerzy1234:
 :) Biały musisz jeszcze raz się urodzić i to z lepszych plemników , żeby tam się dostać ( koryto)trzeba bywać ,a nie być  :P

mk1111:
Ile kosztowało opracowanie? To pikuś w porównaniu do kosztów wydania. Rozumiem, że umieścili to w sieci. Ostatecznie to zerowy koszt, ale skoro można to dostać w punktach informacji ZTM w formie papierowej no to już na pewno nie mało wydali. Szkoda że nie znaleźli jakiegoś ważniejszego celu na wydanie tych środków niż autopromocja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej