Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Debata nt. bezpieczeństwa

<< < (2/3) > >>

mk1111:
Gość faktycznie miał gadane, a ponadto miał sporo racji. Rzadko kiedy spotykam kogoś kto ma zbieżne z moimi poglądy na temat polskiej mentalności która to leży u podstaw wielu problemów. Bałem się tylko, że z tego wszystkiego to facet zejdzie na serce  bo tak "emocjonalnie" do tego podchodził.

jerzy1234:
a co kursów z masaży serca nie masz? ;D Stalin wcześniej urwał się ,ale sztuczne oddychanie pompką do roweru dali byśmy rade zrobić :P

mk1111:
mam trzy + szkolenie w Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni (obecni Uniwersyteckie coś tam) ale znam przyjemniejsze sposoby spędzania środowych wieczorów. :)

Raffi:

--- Cytat: mk1111 w 12 Wrz 2014, 07:06:15 ---Tu akurat ma rację. Jeszcze ciekawsza była rozmowa z nim już po zakończeniu debaty. Widać, że faktycznie jeździ rowerem bo wskazał konkretne problemy na swojej trasie i nie miał żadnych oporów przed przyznaniem, co myśli o DDR i jak podchodzi do obowiązku korzystania z nich. 
--- Koniec cytatu ---

I co z tego, że jeździ. A gadać to w ogóle kazdy umie.

Po czynach ich poznacie. A drogi wojewódzkie wokoło Warszawy zwykle sa strasznie rowerzystom nieprzyjazne. Jak ktoś ma wątpliwości, polecam wycieczkę w kierunku na Wołomin, na Pruszków, czy gdziekolwiek po wojewódzkiej.

jerzy1234:
Raffi -Ty zawsze znajdziesz sposób i powód aby "zlać" prominenta . On po rozmowie ze mną (a też lubię psy wieszać na d...ch) zasługuje na trochę szacunku. Niestety widać często jeździ ale nie "kocha"rowerzystów tak jak byś chciał -widzi tak jak ja bardzo dużo przewinień rowerzystów i dlatego nie nadstawia d... dla wszystkich. Dodam że dzięki jemu między innymi dostaliśmy trochę światełek . Powiesz że to były od ZTM-u a ja dodam że g... prawda, myślisz że Pan Puchalski zrezygnował ze swojej premii i dał? Jesteś w błędzie -ktoś wydatki wyżej akceptuje. Dawali światełka ,a zobacz o godz 21 śródmieście dw. Centralny -wczoraj  10 minut - czterech 'batmanów" . Ręce opadają .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej