Inne sprawy rowerowe > Porady

zima - stan ddr'ów

(1/12) > >>

kultowy:
uprzejmie donoszę, że most świętokrzyski nie odśnieżony (jechałem koło 7:30) - ani chodnik, ani ddr. sądząc po śladach byłem tam dziś trzecim rowerzystą ;) pas rowerowy na tamce zalega breja. ogólnie warunki nieciekawe... jadąc z wawra na wolę nie spotkałem ani jednego pługa. grochowska też nie wygląda na odśnieżoną - jest rozjechana breja.

darek:
Czyli?....



Zima zaskoczyła cyklistów! Nie zdążyli sobie odśnieżyć ddr-ów :'(

fottoman:
ja mogę także donieść
więc uprzejmie donoszę iż DDR wdróż ul.Szaserów od ul.Chłopickiego do ronda przy ul. Makowieckiej leży śnieg, jednak usunięty jest na chodniku obok więc jak nie ma za dużo pieszych to można pojechać ...

em c:
Wczoraj po 20stej jechałem Rolną, Bukowińską i Puławską w stronę centrum, ddr na Puławskiej nawet była odśnieżona z puchu ale została warstwa zmarzniętego lodo-śniegu, więc po paru przecznicach przeniosłem się na asfalt.

biały:
Jechałem dzisiaj CPRem wzdłuż Al. JP2 nad torami przy Arkadii. Część rowerowa obłożona śniegiem, część piesza może widziała przy perwszym śniegu łopatę i tyle. Mickiewicza przy Dw. Gdańskim: część piesza czyściutka, część rowerowa w ogóle nie ruszona.

Mnie zwisa, ale jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę wesprzeć pismem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej