Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Spotkanie - zgłaszanie projektów rowerowych w ramach budżetu partycypacyjnego.

(1/3) > >>

hermes:
Jutro, to jest 17 stycznia, o godzinie 18.00 spotykamy się w ramach Ochockiej Grupy Rowerowej w celu przedyskutowania pomysłów rowerowych do zgłoszenia w ramach budżetu partycypacyjnego na Ochocie. Miejsce spotkania "Co nas kręci, co nas podnieca" Grójecka 128 paw. 7 i 8. Chętnych zapraszam, tudzież jak ktoś ma pomysł to niech napisze/podeślę. Fajnie by było gdybyśmy się nie dublowali tylko razem wybrali najcenniejsze pomysły i je zgłosili.

jerzy1234:
Nie wiem ,co to za "grupa" i mnie już prawie nic nie podnieca a z "kręceniem" to bym oficjalnie nie przyznawał się, ale mając  na względzie szczytny cel to przybędę - choć żadna ze mnie figura :-[

uasic:
Jak się wyrobię wracając z pracy, to chętnie dołączę.

Aktualizacja:
Zimno, mokro, suszę spodnie i chyba już mi się nie chce wychodzić.:S

Stalin:
Będę

uasic:
Pochwalicie się pomysłami?

Ja myślę o tym:

- zadaszony parking dla rowerów: wiata + 5 stojaków u- kształtnych (parking http://goo.gl/maps/MwyOH), koszt. ok. 16000 złotych
- stojaki: Grójecka / Radomska (przed apteką, blokada parkowania na rogu ulicy), Tarczyńska (przed kawiarniami)
- kontrapasy z obszaru Grójecka - Filtrowa - Wawelska - Niepodległości: Mochnackiego 500m, Pługa 110m, Mianowskiego 350m, Filtrowa 350m, razem 1310m
- kontrapasy: Tarczyńska 180m, Spiska 230m, Słupecka + Sękocińska 600m, Joteyki 200m, Barska 350m (parkowanie tylko po jednej stronie), Węgierska 250m (parkowanie tylko po jednej stronie), razem 1810m
- przebicie Barskiej do Szczęśliwickiej + przejazd / śluza umożliwiający skręcenie w Szczęśliwicką w lewo; Glogera, Korzeniowskiego, Hoffmanowej, Uniwersyteckiej do Wawelskiej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej