Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Zgłaszanie awarii - warszawa19115

(1/4) > >>

kaczor1:
Takie oto cudo do zgłaszania awarii właśnie się pojawiło.

https://warszawa19115.pl/web/portal/zgloszenie-awarii-lub-interwencji

Puki co, aplikacja na telefon nie chce się ściągnąć, ale wersje www właśnie testuje  ;)

Raffi:
Ja też już testuję. Zobaczymy jak szybko usuną zgłoszony uskok z DDR na Wybrzeżu Szczecińskim. Jak ktoś chce monitorować szybkość usuwania uskoku to numer zgłoszenia to 102763/13.

Swoją drogą numer zgłoszenia wskazuje, że sporo już osób to testowało. Albo, że zaczęli numerować zgłoszenia od 100000, by wywołać "efekt wow" ;)

mateyko:

--- Cytat: Raffi w 04 Lis 2013, 14:51:24 ---Ja też już testuję. Zobaczymy jak szybko usuną zgłoszony uskok z DDR na Wybrzeżu Szczecińskim. Jak ktoś chce monitorować szybkość usuwania uskoku to numer zgłoszenia to 102763/13.


--- Koniec cytatu ---

Numer sprawy    102763/13
Twoje zgłoszenie/sprawa aktualnie znajduje się w statusie    Zamknięte

Odpowiedzieli Ci coś?

Raffi:

--- Cytat: mateyko w 11 Lis 2013, 21:21:22 ---
--- Cytat: Raffi w 04 Lis 2013, 14:51:24 ---Ja też już testuję. Zobaczymy jak szybko usuną zgłoszony uskok z DDR na Wybrzeżu Szczecińskim. Jak ktoś chce monitorować szybkość usuwania uskoku to numer zgłoszenia to 102763/13.


--- Koniec cytatu ---

Numer sprawy    102763/13
Twoje zgłoszenie/sprawa aktualnie znajduje się w statusie    Zamknięte

Odpowiedzieli Ci coś?
--- Koniec cytatu ---

Nie, tylko dostałem maila, że zamknęli. Sprawdzę jutro lub pojutrze w terenie (po weekendzie jestem tak obolały, że dziś na rower nie wsiadam), czy coś się zmieniło i jak nie - zacznę robić raban że ta cała infolinia to pic :)

kaczor1:
04.11.2013 Przyjęte zgłoszenie
09.11.2013 Zgłoszenie uzyskuje status zamknięte, ale w terenie nic nie zrobiono
09-11-2013 Wysyłam ponowne zgłoszenie ze wszystkimi danymi i informacją, że poprzednie nie zostało zrealizowane.
15-11-2013 realizacja w terenie, choć nie jestem przekonany czy na skutek tego zgłoszenia - zgłoszenie ma nadal status w trakcie realizacji.
Moje zgłoszenie nie dotyczyło żadnych napraw, czy przebudów. Dotyczyło uprzątnięcia drogi w trybie interwencyjnym, więc jeśli tak ma wyglądać ta nowoczesna komunikacje z obywatelami i czas reakcji, to ja na razie powrócę do poprzedniej formy, czyli wysyłania wniosków.
Przynajmniej jeśli się komuś coś stanie lub ktoś nie dopełni obowiązków, będę mógł złożyć skargę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej