Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"

(1/1)

mplonski:
Niedawno zauważyłem dziwną przypadłość w ZDM'ie. O ile na pismo odpowiedź jest czysto szablonowa (organizacja ruchu zgodna z projektem, nic nie zmienimy), to potem często postulowane zmiany są wprowadzane. Też tak macie?

Raffi:

--- Cytat: m.p w 16 Kwi 2010, 19:00:33 ---Niedawno zauważyłem dziwną przypadłość w ZDM'ie. O ile na pismo odpowiedź jest czysto szablonowa (organizacja ruchu zgodna z projektem, nic nie zmienimy), to potem często postulowane zmiany są wprowadzane. Też tak macie?

--- Koniec cytatu ---

Z szablonowymi odpowiedziami tak. Z wprowadzaniem zmian, różnie. Ale generalnie z jednym i drugim się poprawia.

mplonski:
Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli taką sytuację, że dostaję pewnego dnia pismo negatywnie opiniujące moje propozycje, a trochę dni później są one jednak wdrożone. Chociaż ostatnio bardziej się wysilają i piszą coś od siebie.

Chyba, że mnie dobrze zrozumiałeś, a ja Ciebie źle.

Raffi:

--- Cytat: m.p w 25 Maj 2010, 21:00:02 ---Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli taką sytuację, że dostaję pewnego dnia pismo negatywnie opiniujące moje propozycje, a trochę dni później są one jednak wdrożone. Chociaż ostatnio bardziej się wysilają i piszą coś od siebie.

Chyba, że mnie dobrze zrozumiałeś, a ja Ciebie źle.

--- Koniec cytatu ---

Chyba jednak to drugie. Napisałem, że się zdarza, ale że się poprawia. Kiedyś z automatu odpowiadali NIE, a czasem wprowadzali zmiany mimo to. Teraz częściej wprowadzają zmiany i nie zawsze odpowiadają nie z automatu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej