Inne sprawy rowerowe > Ogłoszenia

Cargo bike rower do przewozu dzieci

(1/3) > >>

gilewska:
Hej!
Sprzedam cargo bike - rower transportowy do przewozu dzieci, producent Fano-Tec, rower przeznaczony do przewozu dwójki, świetny dla rodziców bliźniąt, 3 biegi, oświetlenie, pasy bezpieczeństwa dla małych. Można takim wynalazkiem wyjechać na przejazd masy i zrobić wrażenie ;) szczególnie na kierowcach samochodów z dzieciakami padającymi z nudów na tylnym siedzeniu ;)
Bardzo popularne w Holandii cargo rowery są dowodem na to że większość tras z załadunkiem można wykonać na rowerze  :)
W razie zainteresowania proszę pisać na ekspresjada(at)gmail.com
O tych rowerach więcej na stronie http://cargobikes.pl

pimpf:
Czzzaaadddd :D
... jeden mały szkopuł... nie mam dzieci ;)
ale mam nadzieję, że znajdzie nabywcę bo warto takim czymś się poruszać, pokazywać że można w ten sposób również:)

Skeler:
Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy, to pewnie usunie to do kosza ;-> poki tego nie zrobil, zachecam do podeslania oferty handlowej dla naszego sklepiku, bo mogly by sie w nim takie rowerki znalezc ;-)

Raffi:

--- Cytat: Skeler w 29 Mar 2010, 19:31:11 ---Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy, to pewnie usunie to do kosza ;-> poki tego nie zrobil, zachecam do podeslania oferty handlowej dla naszego sklepiku, bo mogly by sie w nim takie rowerki znalezc ;-)

--- Koniec cytatu ---

Nie usunie, bo konstrukcje naprawdę ciekawe, a dział ogłoszeń, służy do ogłoszeń.

Poza tym to ciekawe ogłoszenie. Widywałem sporo tego w Holandii. To, co robili z tym holendrzy, co tym wozili i w jakiej ilości - robiło wrażenie. Te rowery mają 1 wadę - są dla osób z małym domkiem i garażem, albo dla osób, które nie będą bały się rower taki zostawić pod blokiem. Wnoszenie go po schodach itp raczej nie wchodzi w rachubę.

Drex:

--- Cytat: Skeler w 29 Mar 2010, 20:31:11 ---Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy,
--- Koniec cytatu ---
Gdyby miało polecieć, to by znikło już o 17:30. :P

A takie rowery są potrzebne, nie widzę powodów, żeby nie pokazywać możliwości jakie stwarzają dla ludzi. :) Fajne sprzęty. :]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej