Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Samochody jadące Puławską po poboczu i przez wysepkę dla pieszych

<< < (2/6) > >>

Franc:
Właśnie minął 1 miesiąc dokąd wysłałem tego imejla Policji i nie doczekałem się odpowiedzi. Czas napisać pismo ponaglające ;D

Raffi:

--- Cytat: Brom w 20 Kwi 2013, 02:18:54 ---Do kompletu brakuje jeszcze jadących chodnikiem
--- Koniec cytatu ---

Co prawda nie na Puławskiej, a na Wybrzeżu Szczecińskim, ale dziś widziałem dwóch motocyklistów, co chodnikiem korek omijali. I to wcale niewąsko lecieli, na oko z 50km/h.

Więc niestety na Puławskiej też może się to zacząć.

Brom:

--- Cytat: Raffi w 20 Maj 2013, 11:10:04 ---Więc niestety na Puławskiej też może się to zacząć.

--- Koniec cytatu ---
Na Puławskiej to już było i to w wydaniu samochodowym. Dziś miałem niefart jechać rano Puławską samochodem i o dziwo było całkiem mało przykładów buractwa samochodowego. Za to jedyne forsowanie czerwonego światła dwoma skrętami w prawo i zawrotką przez przejście dla pieszych wykonał cyklista...

Franc:
Bez udzielenia odpowiedzi na moje pismo zaprosili mnie na komendę w Lesznowoli (przekierowanie z Waliców) w charakterze świadka, żebym im przyniósł oryginały filmów na płytce.
Dołożę film z zeszłego tygodnia jak samochód jedzie poboczem od Karczunkowskiej do kładki.

MarioG:
Dziś rano zamiast jechać w lewo w Karczunkowską musiałem jechać prosto na Ursynów, to że przy Kuropatwy/Bażanciej ciągną poboczem to widziałem, ale takich jazd jak dziś rano to nie, poboczami do kładki właśnie, potem poboczami do McDonalda... a bezmyślność kierowców robiących lewoskręt w Baletową przez pas rozdzielający jezdnie podziwiam za brak szacunku dla swojego zawieszenia :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej