Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

DDR na Łopuszańskiej

(1/10) > >>

Kenneth:
Wczoraj rano jadąc tamtędy widziałem panów w żóltych kamizelkach, którzy coś robili na zasłonach wygłuszających. Sądziłem, ze to robotnicy coś poprawiają... Tymczasem dzisiaj rano okazało się, że część przeszklonych ścian, które są przy przystanku zaraz za skrzyżowaniem w kierunku na Al.Krakowską oraz przy wjazdach i wyjazdach z bocznych uliczek została ZAKLEJONA jakimis kolorowymi reklamami jakiegoś BODY coś tam. Z tego co mi się wydaje to chyba kompletnie nielegalnie, bo to utrudnia poruszanie się po DDR oraz na tych uliczkach dochodzących do Łopuszańskiej.

Ktoś wie co z tym guanem można zrobić? kogo powiadomić?

Mhrok:
Powiadom zarządcę drogi :)

Kenneth:
@Mhrok - pomogłeś mi niesamowicie :D
Kto jest zarządcą tej drogi? Ja się na tym nie znam...
Za to chętnie opowiem o moich bojach z VB... :P

Przy okazji - nie wiem kto robił tę DDR, ale wjazdy na nią z poziomu jezdni są WYŻSZE niż wjazdy na przejściach dla pieszych w niektórych miejscach. Czy tak było w planie?

oelka:
O zaklejonych ekranach i wysokich krawężnikach możesz napisać do Zarządu Dróg Miejskich to jest ich ulica.

Krzysztof

Raffi:

--- Cytat: Kenneth w 25 Paź 2012, 11:24:49 ---@Mhrok - pomogłeś mi niesamowicie :D

Kto jest zarządcą tej drogi? Ja się na tym nie znam...
--- Koniec cytatu ---

ZDM jest zarządcą tej drogi. A nawet gdyby nie był, to możesz wysłać do Nich i mają obowiązek przesłac gdzie trzeba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej