Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Zagrazajacy bezpieczenstwu rowerzystow znak.

(1/4) > >>

ZEN:
Witam, nie widze i tym wzmianki na forum, wiec sygnalizuje o bardzo niefortunnie ustawionym znaku informujacym o podziemnym przejezdzie do pewnego niebieskiego centrum handlowego. Znak zaslania kierowcom jadacym do ww centrum widok na DDR, a w efekcie jadacych nia rowerzystów, zmierzajacych w strone ronda zeslancow po stronie pewnego centrum handlowego, ktore niedawno zmienilo przedrostek na mniej pospolicie brzmiace "atrium". Znak jest ustawiony w okolicy stacji paliw o zielonych barwach i lokalu specjalizujacego sie w przyrzadzaniu kurczakow. Mam nadzieje, ze zrozumiale opisalem o co mi chodzi.


ps. Pisze bez polskich znakow bo cos mi sie w systemie skopalo i zamiast polskich znaków (nie liczac ó) mam éóáß???   O_O

qwerJA:

--- Cytat: ZEN w 08 Lip 2012, 14:51:46 ---Witam, nie widze i tym wzmianki na forum, wiec sygnalizuje o bardzo niefortunnie ustawionym znaku informujacym o podziemnym przejezdzie do pewnego niebieskiego centrum handlowego. Znak zaslania kierowcom jadacym do ww centrum widok na DDR, a w efekcie jadacych nia rowerzystów, zmierzajacych w strone ronda zeslancow po stronie pewnego centrum handlowego, ktore niedawno zmienilo przedrostek na mniej pospolicie brzmiace "atrium". Znak jest ustawiony w okolicy stacji paliw o zielonych barwach i lokalu specjalizujacego sie w przyrzadzaniu kurczakow. Mam nadzieje, ze zrozumiale opisalem o co mi chodzi.



--- Koniec cytatu ---

Możesz wkleić zdjęcie i pozasłaniać na nim wszystkie komercyjne elementy - skoro już masz taki cymes ;)
Bo opis miejsca czyta się jak zadanie dla harcerzy, albo rozkaz komunistycznego ruchu oporu z serialu Alo Alo  :D :D :)

ZEN:

--- Cytuj --- rozkaz komunistycznego ruchu oporu z serialu Alo Alo
--- Koniec cytatu ---
Padlem  ;D ;D ;D Pewnie kilka lat na WAT tak na mnie wplynelo ;]


--- Cytuj ---skoro już masz taki cymes
--- Koniec cytatu ---
Nie bede zadnej cholernej korporacji ktora chce mnie wydymac na kazdym kroku robil darmowej reklamy.
W tygodniu, skocze na rowerek i cykne.

remitent:

--- Cytuj ---Nie bede zadnej cholernej korporacji ktora chce mnie wydymac na kazdym kroku robil darmowej reklamy.

--- Koniec cytatu ---

LOL, przypomniała mi się reklama Burger Kinga przy Patelni w czasie Euro:

ZEN:
Mi sie przypomnialy reklamy WTK Soplica (Wypoczynkowa Turystyka Konna)  i slynna lodka Bols ;]. Trzeba przyznac, ze sprytny sposob na ominiecie zakazu reklamowania wodki w TV

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej