Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Co zgłosiłem w pismach

(1/18) > >>

Mhrok:
Witam,
dziś napisałem kilka pism, zgłosiłem:
- Korzenie na DDR przy Hali Banacha
- Kałużę na przejeździe przy Dickensa
- Przydatność przejazdu rowerowego przy Hynka
- Potrzebę wygrodzenia trawnika między Włodarzewską a wiaduktem
- Przydatność przejazdu rowerowego pomiędzy śmieszką na Polach Mokotowskich a śmiesznym DDRiP wzdłuż Banacha.


Jakby ktoś chciał to niech napisze też o tym, będzie większa siła przebicia. Wszystkie pisma poszły do ZDM.


Pozdrawiam.

jerzy1234:
Słusznie to wszystko ująłeś i dobrze by było żebyś na przed masówkę przyniósł kopię do zerżnięcia co by można było podobnie napisać i również wysłać. Co prawda mam parę mało istotnych uwag , np. korzenie nie są bardzo upierdliwe-gorzej jest na Banacha (wertepy na chodniku- niby DDR?), kałuża na Dickensa jedynie jak lodem skuta  niebezpieczna, przydatność przejazdu na Hynka była by pilna jakby ciąg był zachowany DDR-na Al. Krakowskiej -ja tam jak już muszę jechać to już od Włodarzewskiej walę ulicą i na trąbiące samochody po prostu pokazuję im że fruwać nie umiem. Co do przejazdu Pola Mokotowskie to to miejsce nadaje się na przejazd i to bez wielkich nakładów i obydwoma rękoma podpiszę się  (zwłaszcza że tam 2 lata temu skasował mi samochód tylną ramę roweru jak mnie pie... w tylne koło)tylko żeby dalej pociągnąć tą ścieżkę na Banacha  bo to co jest tam to nie wiem czy nawet oficjalnie jest DDR-ką.Tak więc na Ochocie w ogóle nic się nie robi  poza Szczęślewicką (około 200 metrów zawijasa) oddanego pod koniec 2011r. to nic nie chcą robić. Tak więc weź z parę kopii  coby ludzie z Ochoty mieli gotowy pomysł.

Mhrok:
Wielkiej filozofii w moich pismach nie ma, treść przykładowego pisma o przejazd rowerowy przy Banacha/ŻiW:

--- Cytuj ---Proszę o wyznaczenie przejazdu rowerowego na skrzyżowaniu ulic Banacha i Żwirki i
Wigury po północnej stronie skrzyżowania w celu skomunikowania ciągu pieszo-rowerowego
oraz drogi dla rowerów z Pól Mokotowskich.
Proszę o odpowiedź listem elektronicznym na adres **** w terminie
wynikającym z art. 35 KPA oraz informowanie mnie o działaniach podejmowanych w powyższej
sprawie.
--- Koniec cytatu ---
Tyle filozofii. Polecam stronę http://bialoleka.masa.waw.pl/pisma.htm


Swoją drogą odpowiedzieli mi już na to pismo, w dwa dni:
http://puu.sh/lkfu 
Jak komuś się nie chce sprawdzać - przekazali zapytanie do ZMiD.


Swoją drogą, polska język, trudna język - polskie nazwiska się odmieniają.



jerzy1234:
Dzięki spróbuję napisać z mocniejszym akcentem na temat Hynka -

Mhrok:
Co tu dużo mówić - pisz, na pewno nie zaszkodzi. Piszcie wszyscy!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej