Autor Wątek: Nowy poziom debilizmu?  (Przeczytany 2998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mp0011

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 186
Nowy poziom debilizmu?
« dnia: 15 Lip 2016, 01:07:36 »
O ile jestem w stanie jeszcze zrozumieć jazdę po chodniku jak ktoś się boi jezdni,
o tyle jazda chodnikiem, z oczami wlepionymi w telefon celem upolowania pokemona, przerasta moje pojmowanie...


Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy poziom debilizmu?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lip 2016, 17:59:50 »
Wpadnie pod samochód, będzie jak ulał pasowało do nazwy miejsca, gdzie zrobiono to zdjęcie.

Ale akurat po chodniku mu wolno: ewidentnie opiekuje się osobą poniżej 10 roku życia (Art. 33 ust. 5 pkt 1 PoRD).

Dajana

  • Gość
Odp: Nowy poziom debilizmu?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lip 2016, 19:28:08 »
Ja wczoraj widziałam nie źle porąbaną rodzinkę na Świętokrzyskiej na pasach rowerowych przy Poczcie.  Rodzice niepełnosprytni na umyśle po tym co robili można tak stwierdzić plus jakaś kobieta, trójka dzieci ok 7 lat. Wszyscy na wypożyczonych rowerach. Mama i Tata przewozili dzieci na bagażnikach a jedno jechało samodzielnie na dużym Veturilo. Byłam w szoku ???

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy poziom debilizmu?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lip 2016, 12:29:17 »
Warto zgłosić sprawę do ZTM, bo to jest objaw braku rowerów dla dzieci w wypożyczelniach. Są tandemy, mogą być i rowery dostosowane do potrzeb osób z dziećmi. W tym sezonie raczej nie zostanie to już zrealizowane, bo przetarg na dostawcę usługi już poszedł, ale może w następnym dałoby się to zorganizować.

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: Nowy poziom debilizmu?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lip 2016, 14:14:53 »
Nie ZTM tylko ZDM. 
Cytuj
   Rozwijana będzie również sieć rowerków dziecięcych. Zaplanowano 6 specjalnych stacji, na których będzie można wypożyczyć mniejszy rower dla swojego dziecka.   
http://rowery.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/szukamy-operatora-veturilo

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy poziom debilizmu?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lip 2016, 18:11:38 »
I na co ten multiposting, rowerozofie? Wystarczyło w jedny wątku. I w jednym wątku dostałeś również odpowiedź, wyjaśniającą, że  jednak Zarząd Transportu Miejskiego.