Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna: piątek, 27 listopada - Pl. Zamkowy, godz. 18:00  (Przeczytany 7520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drex

  • Gość
Planowana trasa przejazdu:

Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Ujazdowskie, Piękna, Pl. Konstytucji, Waryńskiego, Puławska, Rakowiecka, Al. Niepodległości, Chałubińskiego, Al. Jerozolimskie, Pl. Zawiszy, Towarowa, Okopowa, Anielewicza, Al. Jana Pawła II, Rondo "Radosława", Okopowa, Leszno, Górczewska, Elekcyjna, Ordona, Kasprzaka, Prosta, Świętokrzyska, Emilii Plater, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście.


Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Ja tylko dodam dla przypomnienia, że sklepik znajduje się w nowej lokalizacji. Podobnie jak w zeszłym miesiącu można zaopatrzyć się w szprychówki obok latarni przy schodach nad wylotem tunelu trasy W-Z.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Pragnę pogratulować osobom, które wytrzymały blisko kwadrans z rowerami w górze. Trójka, która walczyła najdłużej dostała wyjątkowe kalendarze Masy Krytycznej na 2010 rok. Osoba czwarta, która opadła z sił dopiero pod sam koniec konkursu - otrzymała nagrodę pocieszenia w postaci szprychówki ;-)

Trzymajcie się ciepło - za miesiąc też wymyślimy pewnie jakiś konkurs ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

czarny_pedal_z_sld

  • Gość
 To byla moja pierwsza masa i wrazenia mam wylacznie pozytywne. Szczegolnie dobre wrazenie zrobila na mnie grupka organizatorow/porzadkowych, ktorzy ze stoickim spokojem przyjeli werbalne ataki agresywnego kierowcy na ul. Kasprzaka. Ja bym juz dawno dal w morde i podpalil samochod. ;-)
 Pelen szacun wiec.

 Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia. Pelen radosnej antycypacji czekam na mase grudniowa.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia. Pelen radosnej antycypacji czekam na mase grudniowa.
Wczoraj było wyjątkowo szybkie tempo. Poczekaj na masę, kiedy pojedzie z nami riksza z muzyką. Wtedy będziesz się mógł w pełni rozkoszować wolną jazdą na holenderce ;-)
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Było dobrze, w pełni rozkoszowałam się szybką jazdą na miejskim :) I pozdrowienia dla tandemowców, takie cudo widziałam na Masie po raz pierwszy :)
Z zasłyszanych gapiów: "A co to za rozróba, przepraszam?"

Offline cezares

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
[...]
 Jako ze jechalem na holenderce, tempo bylo do przyjecia.
[...]

Tempo bylo wzorowe
Listopadowa masa udana
no to czekamy na......nocną ;-)

Pozdrawiam
-=-pOzDRaWiAM-=-

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
To byla moja pierwsza masa i wrazenia mam wylacznie pozytywne. Szczegolnie dobre wrazenie zrobila na mnie grupka organizatorow/porzadkowych, ktorzy ze stoickim spokojem przyjeli werbalne ataki agresywnego kierowcy na ul. Kasprzaka.

Ludzie są szkoleni tak, by wytrzymywać takie rzeczy z kamienną twarzą. Wiedzą, że najlepiej stać spokojnie i mówić spokojnie. Gdy koleś w aucie jest zajęty krzyczeniem, nie jest zajęty wjeżdżaniem w peleton. Próby zagadywania go i tłumaczenia mu tego samego po 10x są więc jednym z wielu skutecznych sposobów na zabezpieczenie. W końcu psy szczekają, karawana jedzie dalej ;-)

Ale nie będę zdradzał tu całej metodologii :-P Jest wielowątkowa, ciekawa i... można ją poznać podczas szkoleń na osobę zabezpieczającą. Po każdym spotkaniu Przedmasowym jest takie szkolenie dla chętnych, którzy chcą przyłączyć się i pomagać w organizacji. jak ktoś ma ochotę poznać wszystkie techniki - zapraszam na szkolenie :-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)