Autor Wątek: airzound  (Przeczytany 13535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
airzound
« dnia: 07 Gru 2009, 18:23:02 »
Wpadł mi taki pomysł do głowy chodź nie wiem czy dobry. A między innymi chodzi mi o sklepik tak jak jest najgłosniejszy gwizdek to czemu by nie najgłośniejszy dzwonek rowerowy czyli airzound. Można by było na początek kupic kilka z 3-5 sztuk tego i zobaczyć jak by schodziły na masie. Bo prawda jest taka ze niektórzy ludzie wolą widziec co kupują niż przez internet zamawiac.

mplonski

  • Gość
Odp: airzound
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Gru 2009, 20:26:20 »
ja zobaczyłem jak działa gwizdek w rzeczywistości, po czym zobaczyłem jak działa airzound (może nie był dobrze napompowany) i jakoś wolałem kupić gwizdek ;-) airzound nie wywołał na mnie dobrego wrażenia. jest też kilka innych powodów, które o tym zadecydowały, ale szkoda o tym pisać. najlepiej poszukać opinii w sieci (dobrze poszukać, nie tylko pierwsze kilka stron) i popytać ludzi jak to jest w rzeczywistości.

poza tym - gwizdek kosztuje kilka dolarów, a airzound koło 100zł - raczej trudno będzie kupić kilka airzoundów z nadzieją, że ktoś kupi... ale zawsze można zapytać na masie czy ktoś byłby zainteresowany, na pewno ktoś w peletonie będzie mieć airzound i będzie możliwość prezentacji w terenie ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: airzound
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Gru 2009, 07:15:47 »
Wpadł mi taki pomysł do głowy chodź nie wiem czy dobry. A między innymi chodzi mi o sklepik tak jak jest najgłosniejszy gwizdek to czemu by nie najgłośniejszy dzwonek rowerowy czyli airzound. Można by było na początek kupic kilka z 3-5 sztuk tego i zobaczyć jak by schodziły na masie. Bo prawda jest taka ze niektórzy ludzie wolą widziec co kupują niż przez internet zamawiac.

Wożenie wszystkiego po trochu z myślą, że może ktoś zechce sobie potestować, a potem MOŻE kupić, byłoby fajne, gdyby ilość miejsca w przyczepce była nieograniczona. Niestety tak nie jest. Stąd zawsze jest kłopot co brać do bardzo ograniczonej przestrzeni i wygrywają rzeczy najbardziej potrzebne - lampki, kamizelki, szprychówki. Produkty, które może kupi jedna osoba na kilka miesięcy, mogą być dostępne na zamówienie w sklepiku (jak np "Likwidator nocy"), ale raczej nie przyjadą na Zamkowy.

No i w Airzoundzie dochodzi jeszcze kwestia kasy. Kupienie kilku sztuk, by je potem wozić w tę i nazad to koszt kilkuset złotych. Za tą cenę wolę już kupić lizaki dla zabezpieczenia. A zainteresowani AZ zawsze znajdą kogoś na placu Zamkowym, kto powzoli obejrzeć i przetestować głośność.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: airzound
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Gru 2009, 12:22:38 »
Ale można by było zrobić tak jak z likwidatorem nocy ze na zamówienie by było

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: airzound
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Gru 2009, 13:13:11 »
ZTCW to likwidator nocy był robiony przez znajomą Masie osobę i nie wymagał wczesniejszego wykupu przez Masę.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: airzound
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Gru 2009, 15:12:23 »
A taki likwidator dobrze daje?:P

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: airzound
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Gru 2009, 18:30:48 »
Likwidator to lampka :P
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: airzound
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Gru 2009, 18:39:49 »
A taki likwidator dobrze daje?:P

Najlepiej sam zobacz. Na Masach nocnych pojawia się ich zazwyczaj kilka. Bo, że ja Ci napisze il to daje lumenów, albo, że jest wspaniałe, to niewiele Ci powie. Najlepiej to jednak obejrzeć samemu.


A co do AZ na zamówienie - można spróbować. Ciekawe tylko, czy dystrybutor zechce nam to sprzedawać w cenie takiej, by zakup na Masie był opłacalny dla Masowiczy. Bo jeżeli nie, to cały interes nie ma sensu.
Oczywiście o ile będą zamówienia :-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

mplonski

  • Gość
Odp: airzound
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Gru 2009, 20:47:03 »
Pamiętam, że na jakimś forum (nie pamiętam tylko którym) zebrała się pewna liczba użytkowników i wysłali takie zbiorowe zapytanie do firmy sprzedającej AZ - dostali ładny rabat, chyba koło 10zł taniej, nie pamiętam dokładnie. Można pokrzyczeć o tym przez megafon przez kilka najbliższych mas (np 3-4) i zobaczyć, ilu będzie chętnych.

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: airzound
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Gru 2009, 11:49:01 »
Można by było tak zrobić żeby mówic przez megafon.Moim zdaniem to by sie bardziej sprawdzilo juz jak sie zrobi cieplej bo bedzie o kolo 1500-2500 tys. osób i wiecej osób by chciało pewnie kupować.Można i na każdej masie mówić.
Ja na nocne nie jezdze rodzice nie puszcza mnie nie stety.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: airzound
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Gru 2009, 09:05:16 »
bedzie o kolo 1500-2500 tys. osób i wiecej osób by chciało pewnie kupować
Taka ilość jest bardzo nierealna... chociaż cała Warszawa na Masie fajnie brzmi - i korków by nie było :)
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Drex

  • Gość
Odp: airzound
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Gru 2009, 10:18:34 »
Taka ilość jest bardzo nierealna...
Jak to nie? Na wiosennych i letnich masach bywa około 1500 - 2000 ludzi, na Masie Powstańczej też. Taki wynik w ciepłych miesiącach da się osiągnąć.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: airzound
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Gru 2009, 11:59:14 »
Drex: SeBeQ czepiał się sformułowania. 2000 tys. ludzi = 2 000 000  ludzi. Czyli cała Warszawa, łącznie z emerytami, niemowlętami i pasoży.. znaczy zawartością Wiejskiej. ;)

Drex

  • Gość
Odp: airzound
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Gru 2009, 13:34:28 »
Drex: SeBeQ czepiał się sformułowania. 2000 tys. ludzi = 2 000 000  ludzi.

Fakt. :] Czytałem "na szybko" i mi umknęło. :D

airzound

  • Gość
Odp: airzound
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sty 2010, 12:23:40 »
A co do AZ na zamówienie - można spróbować. Ciekawe tylko, czy dystrybutor zechce nam to sprzedawać w cenie takiej, by zakup na Masie był opłacalny dla Masowiczy. Bo jeżeli nie, to cały interes nie ma sensu.
Oczywiście o ile będą zamówienia :-)
Witajcie,
Dystrybutor czeka za kontaktem z Waszej strony :)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!