Autor Wątek: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)  (Przeczytany 11608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« dnia: 11 Sty 2011, 18:10:59 »
będę robił głupie miny na widok każdego sprzętu służącego do utrwalania obrazu wycelowanego w moim kierunku - to znacznie zmniejszy szanse na powstanie kolejnego dobrego zdjęcia  :D

Niniejszym ogłaszam otwarty dla wszystkich konkurs na ładne foto Woydzia. I Savil, bo Ona też próbuje umykać obiektywom.

Nagrody jakieś postaram się wymyślić (niestety prywatnie, a ja biedny student jestem, więc rowerów się nie spodziewajcie ;) ), choć już sama chwała i splendor bycia tym, któremu udało się uwiecznić "nieuchwytnych" i utrudniających robienie zdjęć osobników powinna być wystarczająca ;)


Sprawdźmy wspólnie, czy będą potrafili krzywić się do aparatów przez całe 3h trwania Masy, miesiąc w miesiąc :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Spawacz

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty 2011, 19:11:47 »
będę robił głupie miny na widok każdego sprzętu służącego do utrwalania obrazu wycelowanego w moim kierunku - to znacznie zmniejszy szanse na powstanie kolejnego dobrego zdjęcia  :D

Niniejszym ogłaszam otwarty dla wszystkich konkurs na ładne foto Woydzia.
Czy do gry wchodzą też filmy? Jeżeli tak to już kleję filmik z masy. Ale to nie taki zwykły filmik, gdzie kręcone jest czoło masy, to mam tyły :D

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sty 2011, 19:20:16 »
A czy do gry wchodzą zdjęcia z przeszłości? :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sty 2011, 19:23:12 »
A czy do gry wchodzą zdjęcia z przeszłości? :D

Tak, ale w przypadku Woydzia nie może być to te 5 zdjęć, które autor już wcześniej uznał za udane ;)

Czy do gry wchodzą też filmy? Jeżeli tak to już kleję filmik z masy. Ale to nie taki zwykły filmik, gdzie kręcone jest czoło masy, to mam tyły :D

Klej, klej. A czy wchodzą filmy? Jasne. Woydzio twierdzi, że wychodzi na nich nawet gorzej niż na zdjęciach ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2011, 19:24:18 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sty 2011, 19:26:09 »
a czy ktoś może wskazać te 5 zdjęć? bo ja nie wiem co to za zdjęcia... :/

Drex

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sty 2011, 19:57:58 »
Z przeszłości to ja już mam i Woydzia i Savil na kilku fajnych fotkach. ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sty 2011, 20:24:09 »
Zapodawaj. W kwestii wskazywania dobrych fot liczę na samego Woydzia i Savil - Oni najlepiej rozsądzą, gdzie Ich zdaniem ładnie wyszli ;)

BTW, wydzieliłem wątek, co by nie śmiecić w temacie Masy WOŚP. Mam nadzieje, że mimo to go znajdziecie ;-)
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2011, 20:31:35 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Woydzio

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sty 2011, 21:03:32 »
Raffi, właśnie troszkę Cię nie lubię za utrudnianie mi egzystencji ;)
Woydzio

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sty 2011, 21:30:56 »
Raffi, właśnie troszkę Cię nie lubię za utrudnianie mi egzystencji ;)

Sam prowokowałeś ;) Przecież nie możemy pozwolić, byś miał o sobie takie złe zdanie :)

A tak na poważnie - wierzę, że Ty wyjdziesz dobrze na niejednym zdjęciu, a  fachowcy od fotografii zrobią Ci zdjęcia, z których będziesz zadowolony i które będą Ci się podobały. Ale jeżeli faktycznie mocno nie chcesz, to rzecz jasna zrozumiemy i cały konkurs odwołam. Przecież nie chodzi o to, by sobie robić na złość.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sty 2011, 21:47:22 »
Z tego co wiem, to Savil niechętnie patrzy na publikowanie Jej zdjęć, więc nie szalejcie. Najlepiej niech najpierw sama się tu wypowie czy zgadza się na to.

Woydzio

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sty 2011, 22:14:57 »
Sam prowokowałeś ;) Przecież nie możemy pozwolić, byś miał o sobie takie złe zdanie :)

A tak na poważnie - wierzę, że Ty wyjdziesz dobrze na niejednym zdjęciu, a  fachowcy od fotografii zrobią Ci zdjęcia, z których będziesz zadowolony i które będą Ci się podobały. Ale jeżeli faktycznie mocno nie chcesz, to rzecz jasna zrozumiemy i cały konkurs odwołam. Przecież nie chodzi o to, by sobie robić na złość.
Wiesz, to jest kwestia statystyki :) Na tych kilka tysięcy zdjęć na których znajduja się moja wredna gęba statystycznie musi znaleźć się kilkadziesiąt na których moja wredna gęba nie jest aż tak strasznie wredna. A spośród tych kilkudziesięciu prawdopodobnie da się wybrać kilka, na których moja nie-aż-tak-strasznie-wredna gęba będzie wyglądać nawet dość sympatycznie. A ja jestem zbyt leniwy żeby przeglądać setki zdjęć i jeszcze się przy tym zastanawiać, czy moja facjata wygląda fatalnie, źle, wrednie, nieźle, dobrze, bardzo dobrze czy wręcz bosko. A już na 99,99% jestem zbyt leniwy żeby informować autora zdjęć, że właśnie cyknął mi fotkę na której sam się sobie podobam :)
Konkursu odwoływać nie musisz, z sadystyczną przyjemnością popatrzę jak się biedni operatorzy sprzętu fotooptycznego męczą, żeby mnie ustrzelić - jednakowoż z góry uprzedzam, że zadania im ułatwiać nie będę a nawet postaram się je maksymalnie utrudnić  8)
Woydzio
P.S. Podliczyłem fotki na których (moim zdaniem) wyglądam bardzo dobrze i bosko - wyszło mi dokładnie 5 sztuk.

Drex

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sty 2011, 22:16:43 »
Woydzio:




:PPP

Woydzio

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sty 2011, 22:22:45 »
Na pierwszym wyglądam nieźle, na drugim dobrze, ale nie widać gęby :P
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Sty 2011, 22:25:40 »
na drugim dobrze, ale nie widać gęby :P


To jest jego niewątpliwy atut.  :P

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Foto konkurs - złap Woydzia i Savil ;-)
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Sty 2011, 00:35:29 »
Z tego co wiem, to Savil niechętnie patrzy na publikowanie Jej zdjęć, więc nie szalejcie. Najlepiej niech najpierw sama się tu wypowie czy zgadza się na to.

Właśnie. Zanim uczyni się mnie obiektem konkursu, wypadałoby zapytać mnie o zdanie. Jak już pisałam gdzie mogłam - proszę o niepublikowanie moich zdjęć. Mogę przymknąć oko na prywatne galerie masowiczów, ukryte gdzieś w internecie, którymi nikt poza paroma osobami z forum się nie interesuje. Ale żadnego facebooka czy innych miejsc publicznych - moich zdjęć się nie upublicznia, podobnie jak imienia, nazwiska i innych danych. Nie chodzi o wygląd tylko o prywatność.
Przed aparatami uciekam nie tyle z racji niechęci do zdjęć [a róbcie sobie, jak nie macie nic ciekawszego do roboty], co z niechęci do publikowania. A już parę razy się przejechałam - zapewniano mnie, że się nie opublikuje, po czym pojawiały się gdzieś, bo "no tak, zapomniałem/łam" i musiałam męczyć o kasowanie.