Autor Wątek: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania  (Przeczytany 7652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

235mada

  • Gość
Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« dnia: 25 Wrz 2010, 03:48:50 »
Może ktoś wie , gdzie mozna nabyć używany tańszy sprzet, do turystycznego uprawiania tego sportu. Mieszkam w Warszawie.
Znudziło mi się już narciarstwo zjazdowe

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrz 2010, 01:03:59 »
Przypuszczam że tam, gdzie smocze łodzie. Czyli nie na forum rowerowym.

tomzoliborz

  • Gość
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Wrz 2010, 01:14:04 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2010, 23:34:42 wysłana przez tomzoliborz »

Offline persson

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Wrz 2010, 12:19:24 »
Dokładnie jak sporo śniegu zamiast do np. Kampinosu na rower to narty biegowe i w drogę. Temat ciekawy i jak najbardziej na miejscu w końcu to hydepark

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrz 2010, 13:06:16 »
Dokładnie. A na biegówkach wiem, że jeździ sporo osób z Masy, chociażby Czajnik. Dziwię się, że się nie odezwali jeszcze.

---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomzoliborz

  • Gość
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Wrz 2010, 17:46:47 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2010, 23:29:19 wysłana przez tomzoliborz »

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sty 2013, 01:44:37 »
Trasy rowerowo narciarskie
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13261359,Na_nartach_i_rowerze__Jak_jeszcze_spedzac_wolny_czas_.html
Czy orientujecie się, gdzie wypożyczyć narty, aby poruszać się po drogach dla rowerów? Szczególnie fajnie, gdyby się dało koło DDR na Górczewskiej lub KEN, gdyż tam jest najwyższa pokrywa śnieżna. :D W grę wchodzi też Wołoska, tam już dziś widziałam zadowolonych narciarzy, więc z pewnością jeździ się doskonale :P

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sty 2013, 18:57:12 »
Ja wiem o wypożyczalni na Młocinach i na Zaciszu. Dzisiaj z kumplem przeglądaliśmy Allegro pod tym kątem i same narty można kupić za kilkadziesiąt złotych, do tego trzeba buty + wiązania dokupić. Na Młocinach jednorazowe wypożyczenie kosztuje 35 złotych (https://www.facebook.com/events/136082829884360/), więc przy częstym korzystaniu wychodzi trochę drogo.

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sty 2013, 14:39:29 »
Kiedyś w Powsinie - ''Parku Kultury - Powsin'' była wypożyczalnia sprzętu zimowego do jeżdżenia sanki, narty zjazdówki, biegówki, łyżwy (?) i ''skutery płozowe'' takie ale bez silnika.
I jeszcze z 15lat temu w Powsinie był taki ''ścisk'' w sezonie zimowym - różnego rodzaju turystów i innych sportowców że aż miło było popatrzeć jak Stolica się rusza i wypożyczyć sobie narty zjazdówki lub sanki i np. zjechać kilka razy z pobliskiej górki.
Tam są bardzo ciekawe tereny do wczucia się w Naszą Justysię i poszusowania sobie na biegówkach. Po Lesie Kabackim można zimą śmigać na - i to nie tylko rowerem - ile ''dusza tylko zapragnie''

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sty 2013, 14:57:04 »
Już wiem    :)     . 

Wypożyczalnia sanek i nart biegowych w ''Parku Kultury - Powsin'' nadal działa   :)   i jest otwarta w każdy dzień tygodnia w godz. 10 - 16 - Z wyjątkiem poniedziałków, kiedy jest nieczynna.
Pozdro.

Offline Aethor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narty biegowe - początek amatorskiego biegania
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sty 2013, 13:16:47 »
Wypożyczalni w Powsinie nie polecam z powodu jakości sprzętu tam dostępnego. Na Młocinach jest z tym o nieeebo lepiej, a i obsługa fachowa, sympatyczna i pomocna. Tylko przy chęci skorzystania z wypożyczalni w godzinach szczytu, czyli wieczorami w tygodniu i w weekendy przed południem, polecałbym raczej rezerwować sprzęt przez ich formularz na stronie.

Z tego co wiem, jest też wypożyczalnia na Wąwozowej, ale nie miałem okazji z niej skorzystać, gdyż 2 tygodnie temu zdecydowałem się na kupienie sprzętu (narty+wiązania+buty+kijki w sumie za 990PLN, wszystko nówki sztuki więc bez dramatu) i właśnie wróciłem z wyjazdu do Szklarskiej. Wszystkim polecam pobieganie sobie trasami w Jakuszycach:)

A