Autor Wątek: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował  (Przeczytany 34604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #105 dnia: 10 Cze 2011, 12:35:50 »

Pod żadnym pozorem nie oddawaj do naprawy. 2x90gr za wianki + 30zł robocizny to za mało. A sikając z wiatrem idzie się na łatwiznę.

Poczekaj aż wianki i kulki w suporcie wytrą bieżnie i oślę i porobią w nich wżery. Wtedy trzeba będzie wydać 2x90gr za wianki + 10zł za ośkę + 10-20zł za bieżnie + 30zł za robociznę. Ale za to będzie ciekawiej ;-)

To wtedy juz sie wsawi wkład a nie miski + oś.

Ludzie, to rower, a nie prom kosmiczny.

Po zrobieniu było oki, luzy byly tylko na pedalach, widocznie znowu sie rozkrecił.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

storm

  • Gość
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #106 dnia: 10 Cze 2011, 12:45:54 »
@Savil - wstaw se SPDy i tyle... ;)


Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #107 dnia: 10 Cze 2011, 15:04:52 »
Storm - i jak ja będę jechać z spd-owymi pedałami na obcasach albo w sandałkach? ;P
Oli - luzy są chyba tylko na pedałach, nie znam się. Ten dźwięk to właśnie lekkie kolebanie pedałów, na tyle na ile słyszałam. Chociaż nie byłam w stanie przyłożyć ucha do okolic suportu w czasie jazdy ;)

Offline Gimp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #108 dnia: 10 Cze 2011, 17:10:34 »
Cytat: Gimp
Sprobuj moze wbic tam jakiegos klina zeby przyblowowac luzy i zniwelowac efekt plywajacych pedalow. Sam wlasnie stosuje podobne patenty w moich dogorywajacych platformach i jezdzi sie lepiej
Nowe, aluminiowe pedały można kupić za 30-50zł więc po co rzeźbić w plastiku skoro i tak padnie. Ot taki los plastiku :)

Ja mam węża w kieszeni, wiec rzezbie. Ale w aluminium, masz racje ze plastik to zlo  ;D
Kupowania nowych pedalow nie proponowalem, bo pewnie za 100-200zl juz mozna miec drugi, sprawny rower tej samej klasy.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #109 dnia: 11 Cze 2011, 00:18:43 »
Cytat: Gimp
Ja mam węża w kieszeni, wiec rzezbie. Ale w aluminium, masz racje ze plastik to zlo  ;D
Kupowania nowych pedalow nie proponowalem, bo pewnie za 100-200zl juz mozna miec drugi, sprawny rower tej samej klasy.
Ale jak chcesz pojeździć jeszcze na obecnym to nadal taniej wychodzi kupić pedały za trzy dychy (nawet i za pięć dych) niż "rower" za "100-200zł".
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

storm

  • Gość
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #110 dnia: 11 Cze 2011, 00:36:00 »
@Savil - na pewno są sandały z SPDamiz  tego co wiem, aczkolwiek nie wiem co z obcasami z SPDami, ale gdzieś coś widziałem chyba tu na Forum w jakimś temacie damsko-męskim? Nie było tam właśni tego???


Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: dywagacje o tym co komu pękło i kto co zakatował
« Odpowiedź #111 dnia: 11 Cze 2011, 00:40:58 »
Sandały SPD owszem są. Takowe produkuje chociażby Shimano (SH-SD60, SH-SD65), ale szpilki pod espedy to nie ta bajka :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---