Autor Wątek: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00  (Przeczytany 5887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

235mada

  • Gość
Nie wiem , czy weszlem na dobrą stronę .

Zapraszam Koleżanki i Kolegów rowerzystów, na smocze łoodzie. Może na chwilę warto wejść na Smoki i powiosłować. Jestem tylko uczestnikiem zawodów, mam prowadzić ekipę z powiatu Plonskiego. Organizują się na szybko i płyną po raz pierwszy, te moję Smoczki. Jeśli macie chęć wziąć udział w imprezie , to warto do mnie napisać lub do oraganizatorów. Lub po prostu przyjechać 2 godziny wcześniej na przystan KS Spójnia Warszawa . My trenujemy na wodzie we wtorek - czwartek od godz. 19,00 , w sobote - niedziele od godz. 11,00. Zapraszamy na treningi Kobiety i mężczyzn.


formuła otwarta , 19 wrzesnia 2010r. godz. 15,00




Po raz kolejny ( 8 ) odbywają się zawody w dniu 19 września 2010r o godz. 15,00 , na smoczych łodziach 10 osobowych mieszanych ( kobiety i mężczyżni razem ), dla amatorów na dystansie 2 x 200m. Czas przepłynięcia dystansu to około 70 sekund. Łódż + wiosła+ sternik + bębniarz jest bezpłatnie. Zawody odbywają się w różnych kategoriach; bankowców, młodzieży, strazy pozarnej, biznesu, parafii, samorządowców razem z pracownikami urządów. Formuła Osób biorących w zawodach jest bardzo pojemna. Wszystko w ramach Parafiady, pod patronatem Burmistzra Dzielnicy Warszawa- Białołęka, z pucharami . Organizuje imprezę klub Agape z Warszwskiej Białołęki a właściwie ksiądz Andrzej Kinowski. Kontakt telefoniczny z ks. Kinowskim 502-374-628 . Ksiądz A. Kinowski od 2 lat już nie pracuje w Warszawie na Białołęce , tylko w okolicach Węgrowa. Dlatego sa trudności z zorganizowaniem imprezy i jej nagłośnieniem. Impreza jest w sumie skromna , w zeszłym roku we wrześniu startowało 17 osad, w tym 4 samorządowe z Białołęki, Targówka, Bielan i Żoliborza. Płynąłem w osadzie Targówka , która wygrała konkurencję z czasem 73 sek. Zapraszamy osady nad Kanał Żerański na przystań Klubu Sportowego Spójnia ul. Modlińska 14 , wjazd od Centrum Handlowego Auchan .
z poważaniem
 adam bronisz tel. 603-195-714,
 
kontakt prywatny
adam-bronisz@gazeta.pl
Następne zawody samorządowców na smoczych łodziach w podobnej formule odbędą się w terminie czerwiec 2011r. Jeziorko Kamionkowskie  i wrzesień 2011r.- Kanał Żerański.
---------------------------------
Przepraszam , lecz próbuję napsać kilka razy wiadomość i nie wychodzi , stąd moje błędy - prawidłowo wszedłem.
Strona Stowarzyszenia z Kroczewa , informacja na temat zawodów smoczych łodzi w Warszawie.
http://www.kroczewo.pl/
---------------------------------
Próbowałem na ostatniej masie krytycznej w Warszawie, powiedzieć o imprezie na smokach, niestety odmówiono. Pozostało to forum, do zaproszenia.
Następne zawody w czerwcu i we wrzesniu 2011r. w Warszawie.

pzdr
---------------------------------
Na smoczych łodziach trenują również , w Warszawie na Jeziorku Kamionkowskim w KS Drukarz , w Parku Skaryszewskim , w  poniedziałek, sroda, piątek o godz. 18,30.
ab
---------------------------------
Drex Wiadomości połączone. Ostrzeżenie zostaje- na przyszłość.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2010, 13:25:15 wysłana przez Drex »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrz 2010, 15:58:33 »
Próbowałem na ostatniej masie krytycznej w Warszawie, powiedzieć o imprezie na smokach, niestety odmówiono.

Oczywiście. Takie rzeczy wypada wcześniej uzgodnić. Że nie wspomnę o tym iż ogłoszenie zapowiadane na Masie powinno mieć coś wspólnego z rowerami lub rowerzystami, a to nie miało bo ani te łodzie rowerowe, ani żadnych specjalnych warunków dla rowerzystów nie ma ;)


A że nie ma nic wspólnego z rowerami, przenoszę więc wątek do działu Hydepark, bo w dziale "imprezy ROWERZYSTÓW i inne imprezy ROWEROWE" raczej jest miejsce na ogłoszenia o wycieczkach, wyprawach itp rzeczach.

I zwracam uwagę na możliwość edycji postów - w przypadku pisania kolejnych postów jeden pod drugim bez namysłu, moderator nie będzie już siedział bezczynnie. Ale na to juz zwrócił uwagę jeden z naszych Userów.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrz 2010, 17:55:21 »
Kolega dostał 25% ostrzeżenia. 5 postów po kolei to jednak za dużo.

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrz 2010, 21:56:08 »
to nie miało bo ani te łodzie rowerowe, ani żadnych specjalnych warunków dla rowerzystów nie ma

Może są rowery wodne? :<

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrz 2010, 22:41:55 »
to nie miało bo ani te łodzie rowerowe, ani żadnych specjalnych warunków dla rowerzystów nie ma

Może są rowery wodne? :<

Nie są. Sprawdź w Google pod hasłem "smocze łodzie"
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

235mada

  • Gość
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrz 2010, 10:21:52 »
Pozostaje mi tylko przeprosić, jeśli naruszyłem etykietę, to prosze kasować. Lub jakoś to skomasować. Zaczynałem z jednym watkiem ale pomyślałem ,ze dopisze więcej wiadomości.
pzdr
adam b.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zaproszenie na Smocze łodzie, Warszawa - 19 września od godz. 15,00
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Wrz 2010, 10:48:50 »
Pozostaje mi tylko przeprosić, jeśli naruszyłem etykietę, to prosze kasować. Lub jakoś to skomasować. .

Dramatu nie ma, ale po prostu uważaj na przyszłość. Post ma opcję "edytuj" i zawsze można coś dopisać jak się przypomni.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

235mada

  • Gość
następne Zaproszenie na smocze łodzie bedzie na maj/ czerwiec 2010r
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Wrz 2010, 20:54:44 »
Z ekipą Kroczewa, udało się nam zająć I m. w Finale B Parfiady - Festiwalu Smoczych łodzi i mamy puchar. Więcej informacji bedzie na stronie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Kroczewa i okolic,  w gm. Załuski powiat Płoński.
www.kroczewo.pl